Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем, вибрации


Delf

Recommended Posts

Здравейте!

Вчера докато си пътувах за софия, близо до пазарджик изведнъж колата започна да тресе. Намалих скоростта и забелязох че волана вибрира и ходи наляво надясно. Спрях, нямаше проблем с гумите. Върнах се обратно до Бургас на ниска скорост и вибрацията с движението на волана продължаваха.

Тази сутрин бегом при майстора и след подробния ми разказ, той заподозря вътрешно каре. За мое най голямо учудване на тест драйва с него колата се държеше абсолютно послушно. Преди малко обаче, като се прибирах от работа пак направи този номер. Загубена работа. Утре пак ще отида, защото майсторчето ми обясни че "трябава да хване и чуе проблема".

Няма проблеми по ходовата част всичко е сменено. Не е и от гумите.

Някакви идеи и съвети?

Забравих да кажа, че от доста време насам, понякога при движение от задна на първа се чуваше от дясната страна звук като изпукване, сякаш нещо се намества или излиза от мастото си. Не го прави постоянно, може би един път в месеца. Опитах се да разбера какво е това, но никой майстор до който се допитах не ми даде еднозначен отговор.

Та такъв ми е проблема.

Ако някой е имал такъв проблем или познава симптомите, да драсне някой ред1

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каре.

Проявява се понякога само при по-дълго натоварване.

 

smile126 smile126 smile126

 

Вътрешното, нали?

Извинявай за глупавия въпрос.. :oops:

И..... жалко, че не живееш в Бургас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен така ми е правило външно каре , което никога не беше отваряно и не беше тракало , но за сметка на това греста се бе спекла , за съжаление и моита така направи пред майстора и на края се скъса (на път) ... тогава забелязах , че минавайки през гърбица с ниска скорост охлабваше докато не вдигна 70 км. явно след тази скорост прегрява и блокира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес хвърлих боб, номинирах дясно вътрешно каре (след като майстора не може да диагностицира!!!) и утре имам уговорка с друг, за смяна. След смяната ще споделя дали има резултат от гадаенето на боб или ще трябва да изваждам наново!

Благодаря за сега!

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.