Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SKODA Fabia 1,4 TDI


lzlataova

Recommended Posts

Здравейте,

 

Продавам SKODA Fabia 1,4 TDI с описаните по-долу параметри. Цената е 10 000 лв., но подлежи на коментар.

Автомобилът е купен от Еуратек и каран само от мен. Поддържан е в сервиза на Шкода. Има сервизна книжка. Напълно изправен е и е много запазен. Не е блъскан. Има пребоядисвани елементи заради ожулвания. В момента автомобилът е в гр.Пазарджик и не е активно в движение. Продавам го, тъй като не ми е необходим, защото имам служебна кола.

 

Ако искате да получите повече информация, моля пишете или ми се обадете на тел. 0898 600 904.

Не мога да кача снимки, тъй като са прекалено големи, но мога да изпратя, ако някой проявява интерес.

 

Дата на производство: септември 2007

Двигател: Дизелов

Мощност: 70 к.с.

Скоростна кутия: Ръчна

Категория: Хечбек

Пробег: 85 000 км

Цвят: Оранжев металик

Оборудване:

Климатик

ABS

ASR

Въздушни възглавници - предни

Халогенни фарове

Ел. стъкла - предни

Регулиране на волана

Стерео уредба - оригинална

Хладилна жабка

Централно заключване

Аларма

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте малко повече информация :

 

има ли винетка?

застраховки : гражданска и каско и докога ?

пътен данък ?

какви ремонти има ?

кога за последно са и сменявани ремъци, филтри, масла и други консумативи ?

 

благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.