Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз с октавия комби 1.9TDI 110к.с. 1999г - елеганс


Recommended Posts

Здравейте колеги, казвам се Георги и съм от София като за първа лична кола реших да ви взема октавия 1 комби 1.9TDI 110к.с. 1999г - елеганс. Колата има следните екстри кожен салон, ел.пакет, подгряване на седелаките, климатик, ABS. Но и следните проблеми леко тропане от дясно предполагам ,че е тампона на стабилизиращата щанга също и проблем с температурния датчик на таблото ту показва 90 градуса ту почти 0 градуса в движени. Но като цяло съм много доволен от колата. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! За тропането най добре на специалист,а за показанията на температурата трябва най- напред да установиш при ниски показания каква е температурата и ако тя е нормална (90 гр.) тогава да търсиш причина в електрониката. Може и от таблото да е - има много писано тук,потърси с търсачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба, колега.

При всеки автомобил е много важно да се следи температурата, особено при дизел.

Съветвам те да направиш диагностика, за да се насочиш към евентуалния проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Жорка, добре дошъл във форума.

Ще се повторя с пожеланията за колата но да си жив и здрав първо ти, а колата да те слуша и само

нафта да и сипваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.