Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата bega4ka


Recommended Posts

Остава да се надявам N1 за RS никога да не излезе, за да не се почувставам прецакан ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    15

  • BlackPearl

    5

  • VALDO

    4

  • N.Zlatev

    4

Най-много писали в темата

То окачването е ясно. Още на следващия ден ще я тръшне......

Няма да дойде като луноход на събора я!

 

Да видим само.....колко време двигателя ще издържи да си мърка със заводските параметри!

За съжаление,лоши новини.Айбах не предлагат пружини още за Октавиа 3. Дано докато дойде колата,да ги правят вече.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, малко инфо което намерих в сайта на "ABT.de" "RS-220 HP-5E0 120 290 CHHB Combi AS E"- чип-тунинг: 290 HP (4800-6200), 420 Nm (1500-4400) - на цена - 2349 Евро. Не ми е ясно, защо е само за "Комби" и как ще издържи DSG-то на този въртящ момент, но се надявам на германците да им е ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам познати италианци,които разполагат с лицензирани софтуери за автомобили.Та ги питах и те отговориха ,че със стейч 1 ремап,който e супер сейфти,Октавията 220 коня тси качва МИНИМУМ 65 коня.Тоест става 285к.с.Даже ми казаха на колко се надува турбото... и направо е смешно малко.Явно този мотор има голям потенциал ,както и турбината,която е японска ИХИ като на Субаро.
Ще видим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Все още няма дата за производство.Успокоиха ме,че дори и за Март месец да не се надявам,заради радара отпред.

Казаха,че моята е една от най-семплите като допълнително оборудване,въпреки това ще е голямо чакане.

Допълнителното оборудване включва:

 

-Аларма с автономна сирена и обемни датчици.

 

-Джанти Gemini 18 антрацит.

 

-Интериорно осветление в краката.

 

-Адаптивен темпомат.

 

-Сканиране на пространството пред автомобила и автоматични спирачки.

 

-Система за разпознаване умора във водача.

 

-Цветен Maxi-DOT дисплей.

 

-Избор на режим за шофиране и звуков генератор.

 

-Пакет Black. -черна маска и огледала

 

-Радио CD Bolero

 

-Затъмнени задно и задни странични стъкла.

 

Дано поне за събора да дойде.Интересно ми е кой ли е производителя на това "радарче",че толкова се бавят квотите на автомобилите с такова чудо?

Договора ми е от 11.10.2013г. До Април догодина са 7 месеца...дано да дойде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо много странно. С това "радарче" няма проблем с доставките за други страни, а за България има. Ако го няма наличен, значи в Млада Болеслав няма да произведат нито един елеганс или vRS за Западните страни...да, ама не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казал, че при нас е по-евтино, просто стандартните пакети са ни много бедни. Това, което е поръчал колегата в други страни е стандартно оборудване на vRS, че даже и навигация плюс това и другите асистенти. Абсолютно нормално е да ги има тези неща, все пак поръчваш нова кола.

Друг е въпроса в безумните срокове на заводите на Шкода - не само за България. Апропо след като поръчах моят елеганс ми се обадиха от Опел и ми предложиха да си поръчам инсиния с каквито екстри искам и ми гарантират, че до два месеца ще бъде при мен със сигурност ( аз тези отдавна съм ги отсвирил, но сроковете им ме впечатлиха).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O, това въобще не е за мен! :wacko_1:

 

Как ще карам броня в броня (Сами ще ми се скара, че хвърчат камъчета....и с право)  да изнервям уж бързаците (еле по завоите)! :heat:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много полезна екстра за шофиране в трафик. Всеки ден виждам в София леки катастрофи на автомобили  който се движат в колона. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много полезна екстра за шофиране в трафик. Всеки ден виждам в София леки катастрофи на автомобили  който се движат в колона. 

Да, съгласен съм! Веднъж ще се разсеяш и ще си изкара парите! На някои автомобили се изклучва, но не знам как е тук.

Според мен проблема е, че има заявки от по-големи клиенти за коли с тази екстра и тяхните поръчки са приоритет. Самата система е налична, но тя се инсталира на компоненти на Шкода и след това на колата. Там явно става забавянето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес ми се обадиха от ЕТ,с добри новини :)

Излязла е седмица за производство- 10/2014.Тоест в първата на Март ще е готова бялата стрела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:eusa_clap: Вижда му се края. Пали Фабията и отивай да си я вземеш от завода! Дето ще ги чакаш да се съберат да напълнят автовоза...  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема да си спретна едно идване до Варна за да намажа и аз от почерпката.

Айде не остана. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да,ще черпя :)

Ще стискам палци, да си много доволен! Като малко слонче от самосвал с бананчета! :D :doubleup:

Спомням си аз колко я чаках моята - всъщност беше малко повече от месец, и пак ми се изчака чакалото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом си от Варна, виж как стои въпроса с номера. Някакъв В .. РС ще ти стои точно по мярка :)

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом си от Варна, виж как стои въпроса с номера. Някакъв В .. РС ще ти стои точно по мярка :)

 

ако стане да вземеш такъв номер ще си направо Vrs  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.