Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата bega4ka


Recommended Posts

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    15

  • BlackPearl

    5

  • VALDO

    4

  • N.Zlatev

    4

Най-много писали в темата

7000 лева струва

 

т'ва не е ли ако искаш еднакви цифри само? За букви РС едва ли ще искат чак толкова?!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 бона е ако си го направиш да е BEGA4KATA ( което пак е възможно само ако си варненец, щото първата буква трябва да е В задължително).

Ако целиш само врс, т.е. Нещо като В5276РС мисля, че трябва да е само 50. Стига РС да е излязло като серия де.( тук не съм 100% сигурен, но не пречи да се провери)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 бона е ако си го направиш да е BEGA4KATA ( което пак е възможно само ако си варненец, щото първата буква трябва да е В задължително).

Ако целиш само врс, т.е. Нещо като В5276РС мисля, че трябва да е само 50. Стига РС да е излязло като серия де.( тук не съм 100% сигурен, но не пречи да се провери)

"BEGA4KATA" такъв номер не е възможен. максималния броя символи е 8. И до колкото знам този символ "G" също не е възможно да го изпишат. трябва да са само букви които

се дублират на кирилица и на латиница.

 

wikipedia:

 

съвпадащите букви между кирилицата и латиницата: А, В, Е, К, М, Н, О, Р, С, Т, У и Х.

Поръчкови (нестандартни номера)]

Тарифа № 4 за таксите, които се събират в системата на Министерството на вътрешните работи по Закона за държавните такси определя стойността за издаване на нестандартен номер. Правото на ползване на регистрационен номер с комбинация от цифри от вида aa-bb; ab-ab; ab-ba, като „a“ и „b“ са различни числа от „0“ до „9“ (напр. „ВТ 1122 КМ“, „А 4545 ЕР“, „Н 7887 СХ“ и т.н.), е 30 лв. Номер с четири еднакви цифри (напр. „СА 1111 РН“) струва 1 000 лв. Регистрационен номер с комбинация от цифри, които не са еднакви, но са по желание на клиента, е 50 лв. "Привилегията" да имате регистрационен номер с букви ви коства 7 000 лв. Важно е да се знае, че буквите в него трябва да присъстват и в кирилицата, и в латинската азбука (напр. РВ ВАНКО1, Х АСК0В0, СА КАМЕН и т.н.). Същата сума се заплаща и за рег. номер с еднакви цифри без серията от букви в края (CC 777777). Регистрационният номер трябва да започва с буквеното обозначение на областния град.

(тарифите са към 3 юни, 2011)

Редактирано от sauro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление серията РС мина преди доста време,сега мисля че дават номера с Н / НА,НВ,НС...../, Фабията като я регистрирах през 2011-та беше с РМ отзад :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная как стана въпроса сега пък за номера.....но по-принцип имам човек с който да отида и да ми покажат списъците да си избера.Лошото е ,че не може да се запазват вече.Трябва като са ми готови документите да отида и да видя какво има.В момента са 2130-инфо от днес.Ще видя какви варианти има и ако всички комбинации не ми допадат,ще си помисля дали да давам 1000 лв за 4 еднакви.Само жена ми не трябва да знае,но ще го види и ще ми се кара :)

Ако номерата са както в Англия-за цял живот,като си смениш колата си слагаш твоите номера,можеше и да дам 7000лв,но да дам 1000 и после като я продавам колата,хората ще искат да я купят за 15-20 хиляди и изабщо няма да ги интересува,че ти си дал 50 000 за кола,че си платил 1300лв данък,че 5 години си плащал по 1000лв,че си плащал каско по 2000 ,че си платил хиляди за различни екстри,и на последно място ще ги интересува че си платил 1 бон за номер и т.н.Ако колата се купи от друг град гори номера. Хората не ги интересува,искат евтин пазар и не ги оценяват тези неща.Та в този ред на мисли,и 1000лв за номер не си струва,защото го губиш след време.

Мога да кажа,"Да го духат,няма да си продам колата за без пари" ,но ако пък реша да я сменям,няма автопарк да си правя я,знам ли какво ще ми щукне след години... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай си 50лева за номер и готово.
 

Мен 4 еднакви не ме кефят, пари на вятъра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дай си 50лева за номер и готово.

 

Мен 4 еднакви не ме кефят, пари на вятъра!

 

Съгласен съм. Изтупай един огледален номер, примерно 2332 или подобен, ако това е серията. Аз така направих - бързо и евтино :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.