Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата bega4ka


Recommended Posts

И така....,дойде ред на следващата манекенка.Старата Октавианка,ще бъде заменена от достойна наследничка.
А именно Октавия 3 vRS 2.0 tsi
-БЯЛА,с:
-ЧЕРНИ -маска, фарове, огледала, салон/интериор, джанти18"/антрацит/
-ЧЕРВЕНИ -шевове в интериора/салона, спирачни апарати, стопове, светло-отразителна лента по цялата дължина на задната броня
както е показана на снимката по-долу

Тунинга ще продължи.Темата ще е интересна ;)

post-2454-138453497206_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    15

  • BlackPearl

    5

  • VALDO

    4

  • N.Zlatev

    4

Най-много писали в темата

 

 

Тази снимка ми харесва!


Йа, йа, даже си мисля че ще е едно чудесно начало на една нова темичкааа... :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та, цветовете и интериора са ясни... ще видим след няколко месеца какво ще стане с двигателя, окачването и спирачната система :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Тази снимка ми харесва!

Хааа,нали,няма я никъде ;) Старото и новото поколение RS. Легендата и новобранката.

ЦИТАТ:
Буквите " RS " са неразделна част от марката за почти 40 години . Първоначално те са били запазени за
състезателни промоции , но от 2000 г. също са били на разположение на клиентите под формата на спортни модели, съчетаващи
динамика и висока степен на практичност.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То окачването е ясно. Още на следващия ден ще я тръшне......
Няма да дойде като луноход на събора я!

Да видим само.....колко време двигателя ще издържи да си мърка със заводските параметри!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 


Да видим само.....колко време двигателя ще издържи да си мърка със заводските параметри!


До като е в гаранция разбира се!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи снимката от преди месец-два, на която беше снимана вече бившата бегачка до новата октавия 3, не е била толкова случайна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 


Да видим само.....колко време двигателя ще издържи да си мърка със заводските параметри!


До като е в гаранция разбира се!


Абе малко ме съмнява файлчетата да изкарат дълго време "недокоснати"... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ще си я ремапна,то е ясно,но това ще стане след като се поразработи.

Първото нещо може би ще са пружини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Айде,обаждай се да я поръчат и N1,щом Искренчу твърди че може!

Не ми трябва да е с N1 на мене.Нямам нужда от данъчна ревизия.
Не съм бизнесмен като Исята с голяма фирма регистрирана по ДДС и с голям оборот.
А относно чипването,не си мислете,че ще е толкова лесно.Нали трябва да си купя,най новия хакнат хардуер,който ще е от порядъка на 3-4000лв минимум.Както и най новия /лицензиран за да може да смята чек сумите/Олс с който да преработя файла.Сегашния най-нов Уинолс,няма да може да отвори картите на софтуера на Октавия 2014 РС. За сега мога да правя само коли до 2012година включително,с последната машинка която купих миналата година.Просто,прекалено скъпо удоволствие е да се занимаваш с чиптунинг.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eми,щом не щеш данакат ти да е 7лв.,плащай 837,93лв.

P.S.>>Ма теб ко те бърка?Ти си паралия! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Eми,щом не щеш данакат ти да е 7лв.,плащай 837,93лв.


Със сигурност няма да признаят N1 на тази кола тъй че... от личен опит говоря
иначе ревизията не му мърда...че и покрай нея още сума ти неща ще изскочат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не казва,че като е N1 трябва да ходиш да се занимаваш с ДДС.Можеш просто заради малкия данък да си я вземеш такава и да си я регистрираш на частно лице!

 

P.S.>> Tя нека излезе от завода N1,пък да видим кой няма да я признае!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Старата Октавианка,ще бъде заменена от достойна наследничка.
А именно Октавия 3 vRS 2.0 ТSI


Добре дошъл в TSI team  :tell_me:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо,банкет трябва да даваш....макар, че едва ли ще те спаси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S.>> Tя нека излезе от завода N1,пък да видим кой няма да я признае!

 

естетвено че от завода ще излезе със сертификат.НЕ САМО ЧЕ НЯМА ДА ГО ПРИЗНАЯТ ами и ще изгори и с други работи.

Ако прочетеш внимателно ко пише из счетоводните книги ще разбереш защо..Може и да не ти признаят и N1 и на камион и бетоновоз..

даже и дело да заведеш резултата ще е още по плачевен.

все се каня да напиша тема за тоз ебан сертификат, че идеята е хората да си правят сметката предварително ама и все си мисля да не се правя на интересен излишно

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами темата стана интересна,напиши за N1-то.Че така се получава ,че едните ще сме балъците дето ще плащаме по 840лв.данък на година ,а тарикатите с RS-ки с N1 ще плащат 7лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с N1 сертификат, никави проблеми. Това е сертификат от завода производител, така че в НАП изобщо не го коментират за ДДС-то. В данъчното за регистрацията - праща се по пощата и пак никакви коментари. Някои да не си мисли, че има G или ML които да не е товарен ?! Все пак с новата промяна за пътният данък ще се плаща по-малко за новите коли, а и все пак RS е Евро 5. Аз си я ползвам на фирмата, така че имам нужда да е регистрирана, друтото си е въпрос на личен избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.