Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с ел. инсталацията


armagedon733

Recommended Posts

Здравейте,имам следния проблем-изведнъж ми изчезнаха мигачи ,фарове,парно и чистачки.Работят само аварийните светлини.Ходих в сервиз замериха и казаха .че всички релета и кабели са на ред, някакви предположения. Да уточня намирам се в Чехия и честно казано не мога да повярвам,че не могат да открият причината.Само на едно място ми казаха,че може да е някакъв контролен блок,които командвал всичко,но като чух цената онемях 400 евро. Моля за съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше уточнил първо за каква Октавия става въпрос, но след като пишеш и мигачи предполатам е двойка. Не ми е ясно какво са замерили, след като изброените от теб неща затварят вериги в споменатия модул, а той управлява съответните неща като мигачи и пр. Модула се проверява с диагностичен уред и така най-сигурно се разбира какво не е в ред. Може захланването му да се е прецакало, да е изгорял предпазител.... Дай малко повече информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OCTAVIA 1 Kазаха ми че са замерили релета,кабели и т.н.н . Да питам на VAG ще покаже ли нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия 1, за твое успокоение не е с управление през конвиниенс модул на изброените неща. Виж на акумулатора, имаш няколоко предпазителя, един силов отговаря за купето дали не е изгорял.

Другото което е, Х релето да е заминало или откачено/прогорено на изходите му. Може би е то, след като имаш аварийни мигачи. Би трябвало и габаритите да работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези предпазители на акумолатора също ги замериха здрави са.Габаритите работят,а за колегата който е писал габаритите работят и на изгасен двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах те за габарите, защото те не зависят от Х релето. Провери дали работи или ако включва захранването дали стига до предпазителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.