Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тест на Octavia RS, 17,18 и 19.10, Шкода център София


Mishelle

Recommended Posts

Уважаеми колеги и фенове на марката Шкода,

 

Заповядайте на тест-драйв на 17, 18 и 19 октомври в Шкода Център София, ж.к. Надежда 1, ул.Хан Кубрат 27. Ще бъдат предоставени за пробно шофиране най-предпочитаните модификации на новата Skoda Octavia, а акцент на теста ще бъде най-бързата серийна Octavia – Octavia RS, както и модификации 4х4. Очакват ви разкошни коли и много добро настроение.

 

Надявам се да се видим там.

 

Octavia_Test.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stivi797

    13

  • bega4kata

    10

  • VALDO

    8

  • igeorgiev82

    8

Най-много писали в темата

А аз съм се навил да покарам бензиновата РС ка с ДСГ кутия. :smt017

Като градински маркуч съм се навил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес карах бензиновата Октавия RS, 220 к.c.

 

Много приятно вози, звукът от двигателят е един път.

 

Независимо, че беше автоматик, колата изобщо не е тромава.

 

Вътре - кожа, таванът - черен, стъклен и отварящ се :smt004

 

Пътят, по който се пуснахме, не беше върха за развиване на скорости, но все пак, при 190 км/ч, в купето не се усеща :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи двама се на бензиновата РС-ка днес. Бензиновата е комби , дизеловата седан

 

 

 

Какво мога да кажа аз.

 

1. Като цяло аз не съм фен на автомата , но останах доста приятно изненадан от нея. Направо те залепя за седалката. Ест има леко забавяне под седкунда докато ЕКУ-то разбере какво точно искаш да направиш.

 

2. Въпреки 18-ките джанти колата вози доста приятно и дори дупките не се усещат така както да кажем аз с мойте 16-ки и да ми падат пломбите.

 

3.Салона вътре далеч не изглежда като някой ефтинджос и е доста комфортно. (за Сами : тази която е в ЕТ е цялата кожа с червени шевове и въпреки дискусията която се водеше по отношение на този въпрос , мога да кажа вече ,че и с само кожа е доста добре!)

 

Цвета на колата тази спеяцлно мн ми хареса и деално се връзва с интериора освен с джантите , които според мен трябваше да са антрацитени :)

 

4. Много ми хареса панорамния покрив. Разделен е на 2 части , първата над шофера а втората над пасажерите отзад, като само тази над шофера е подвижна.

Има и допълнителна щора която минава през целия тава.

Както каза колегата таванът е черен.

 

5. Как беше оборудвана колата : Старт - Стоп систем , Круз контрол с възможносто за регулиране на дистанцията , Макси дот цветен, Радио Колумбус , цд чейнжър с 2 слота за сд карти в жабката. различни режими на работа - нормален , спортен , еко и къстъм, двузонов климатроник,Парктроници на 360 градуса. вероятно е имало още доста неща но не мога да кажа.

 

6. Звука в купет е простооооо smile126 smile126 smile126 . Искаше ми се да пробвам дали може да се регулира шума на двикателя с купето ама другия път. Товя което не ми хареса обаче беше самото озвучаване. някак си на старите октавии когато надуеш музиката тя звучи плътна , а тук беше повече като все 1 си си свалил прозорците, губеше ми се.

 

7.Друго не се сещам засега освен ,че благородно завиждам на бъдещите нови собсвеници на тези красавици. Успях и аз да я настъпя до 190 , но както колегата каза просто от ЕТ до волуяк , пътя не е за тази кола.

 

 

Щракнах и няколко снимки :)

 

post-9675-138453497801_thumb.jpg

 

post-9675-138453497794_thumb.jpg

 

post-9675-138453497785_thumb.jpg

 

post-9675-138453497507_thumb.jpg

 

post-9675-138453497808_thumb.jpg

 

post-9675-138453497815_thumb.jpg

 

post-9675-138453497822_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя цвят ми стои като някъв грунд!(поне на снимките) smile049

Не са имали време да я боядисат :smt032 Даже още е на чешки номера.

 

 

М/у другото чух по радиото, че акцията е до 23ти, а не до 19ти, както е посочено тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нямаше как да посетя "събитието" - с удоволствие бих я пробвал тази "грундираната". Така или иначе няма да си я купя, ама поне щях да си "начеша крастата" :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идва в Бургас, обади се...да дойда да видя върви ли бенза или не!

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя цвят ми стои като някъв грунд!(поне на снимките) smile049

Що бе,ме ме кефи този цвят.Доста е нестандартен,но е маниашки и ако се пипнат едно ,две нещица ,ще стане още по яка мръсница :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа,да изкажа и аз мнение,карах бензиновата РС с ДСГ и мога да кажа само,че е уникална кола!

Звука вътре е уникален!М/у другото от ЕТ момчето каза,че звука вътре е направен"изкуствено"с някакъв електромагнит ли....абе не знам

какво точно каза :-k и от вън не се чувало да ръмжи така.

Автомата има съвсееем малко забавяне,но според мен си е нормално и се изтрелва много бързо(ЕСП-то се побърква :evil: ). На спортен режим не усетих забавяне,но при отпускане на газта колата леко се изфорсирва за да не превключи по висока предавка.

Тъй като не ходихме с човека от ЕТ по маршрута къв Волуяк(съгласих се,защото от време на време застава камера там)

и не можах да развия скорост като колегите(190км/ч),но се усети тягата и възможностите на колата.

Само не ми хареса едно(минахме по паветата към М-тел)всички знаят какъв е пътя там,че отзад(може би защото е комби)

дрънчи нещо(може би кората на багажника),иначе за кола със спортно окачване мисля,че добре се справя с дупките и неравностите,не е като лагерна количка :D

Ами,това е от мен.Отново честито на колегите които са си поръчали този...."звяр в овча кожа" :D

П.С.Цвета е готин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.