Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам резервоар за 120-ка, подходящ за 5-ца скоростна


skoda120l1980

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

 

Трябва ми резервоар за 120-ка, подходящ за 5-степенната скоростна кутия.

Аз имам един, но ме притеснява наличието на немалко ръжда на мястото където се съединяват двете половини (горната и долната) на резервоара и не знам дали песъкоструйката ще се справи там. Трябва да го снимам, защото с думи не може да се придобие реална представа...

 

Та, ако някой има не много ръждив резервоар, да не се спотайва, а да си казва веднага :mrgreen: . Би било добре, ако има наличен в София, за да мога да го огледам на живо, тъй като понякога снимките лъжат :( .

 

Поздрави,

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам, мисля без ръжда, но е отнесъл лек тупаник при демонтажа. Купих го за себе си, но досега не съм се сдобил с търсеното от мен сухо окачване. Ако не намериш перфектен може да ти го снимам. От Русе съм. 0885451212 Иво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.