Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз с Octavia 1 TDI - комби


Recommended Posts

Здравейте колеги с радост и известна носталгия пиша, че отново си взех Октавия 1, но комби. Носталгия защото старата ми О1 беше .... както и да е това не е от голямо значение, и новата ще се постарая да стане като старата. Така да продължа напред -> О1 2001 TDI 110 к.с, цвят: черна перла мисля, но беше много прашна, та за перлата не съм много сигурен smile091 smile091 , както и да е това не е много важно. Като екстри колата има: 1. климатроник, 2. ел. стакла отпред и отзад, ел. огледала,3. АSR, 4. подгрев на предни седалки, 5. ел.люк, 6. заводски ксенон. Тук искам да благодаря сърдечно на колегите: Lend & Shkodera, без тях тази кола нямаше да е при мен. Още веднъж момчета Големи сте... Нямам какво повече да кажа. Ето една скромна снимка :)

post-5944-138453497019_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • nnenno

    27

  • lent

    3

  • pepihan

    3

  • Магдалена

    3

Най-много писали в темата

Много благодаря на всички колеги за добрите думи. Ще ме радва даже повече от старата, няма кои да я пита. Ще пипнем това онова и ще стане. Надявам се скоро да стане наистина едно по - по бързо комби... s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Батко Сами, ще я лекуваш ти ама малко на нататък, че като слязох от моята тази чиста 110 ми се струва като мъртвец :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги с радост и известна носталгия пиша, че отново си взех Октавия 1, но комби. Носталгия защото старата ми О1 беше .... както и да е това не е от голямо значение, и новата ще се постарая да стане като старата. Така да продължа напред -> О1 2001 TDI 110 к.с, цвят: черна перла мисля, но беше много прашна, та за перлата не съм много сигурен smile091 smile091 , както и да е това не е много важно. Като екстри колата има: 1. климатроник, 2. ел. стакла отпред и отзад, ел. огледала,3. EPS, 4. подгрев на предни седалки, 5. ел.люк, 6. заводски ксенон. Тук искам да благодаря сърдечно на колегите: Lend & Skodera, без тях тази кола нямаше да е при мен. Още веднъж момчета Големи сте... Нямам какво повече да кажа. Ето една скромна снимка :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Нено, тя много арна бе smile027 Много да те радва и ако се налага да ходиш при Сами, да е само за силови интервенции и смяна на масло s_flag

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Нено, тя много арна бе smile027 Много да те радва и ако се налага да ходиш при Сами, да е само за силови интервенции и смяна на масло s_flag

 

Поздрави!

Много Благодаря Никола, взех си дизелак така и така съм му свикнал, приятели сме с него :) Дано при само Силов туниг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Скоро да я покажеш и да почерпиш. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Скоро да я покажеш и да почерпиш. s_flag

Няма проблем па ти потъна в земята :) Ако се покажеш, на драго сърце ще ...... s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да изтупаме малко прахта от темичката за моята каляска, започнахме така:

 

post-5944-138453497177_thumb.jpg

 

С тези двамата старозагорски Убусници :

 

post-5944-138453497203_thumb.jpg

 

И така мили приятели пихме по някоя "Марянка" побъбрихме и кои от където до следващия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш колега, приятел я гледа и каза, че е хубава и аз щях да ходя да я гледам, ама си ме изпреварил. smile027

Поздрави

 

Благодаря ти колега, както съм писал в заглавието на темата, аз буквално слязах от хечбек и се качих на комби. Наистина колата е доста запазена за годините си, има какво да се желае, но са само дреболии, който ще отстраня лека полека. Имам планове за силив туниг, но това ще е напролет ако е рекъл господ.

Поздрави и още веднъж благодаря.

п.п. Следи тази авто къща, хората казаха, че чакат още комбита от любимата марка... s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!Ама първо ела таз вечер в "клубния сервиз" да ти сложим гредата под задната броня ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.