Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 125Л не пали...


МЗМА

Recommended Posts

Свалих маркучите,помпата не теглеше.Карбураторът ми се видя в ред,ускорителната помпа си работи,какво имате предвид под това,че е "крив"?Въздух засмуква горе някъде от филтъра,както и да го глася и стягам все се чува съскане...

Ти нас на маймуни ли ще ни правиш? Да се чудя аз от девет кладенеца вода да ти нося. :mrgreen:

Нямаш елементарни познания.

Съветите на колегите няма да ги коментирам.....Не смятам и да пиша повече в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не затягай винта на кутията на филтъра в/у капака на карбуратора, защото капака се криви и после не уплътнява! Може вече да е крив!

Вместо да стягаш този болт, може да сложиш една пружина отстрани на карбуратора, която да стяга филтърната кутия към планката под карбуратора.

 

П.П.Свали си книжката "Аз ремонтирам Шкода" ( със зелените корици ) от раздел литература. Ще научиш доста полезни неща!

 

П.П.2 жоре, предполага се, че всички сме били маймуни в началото. Никой не се е родил научен! Нали затова е форума? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.2 жоре, предполага се, че всички сме били маймуни в началото. Никой не се е родил научен! Нали затова е форума? :)

Това и маймуните го знаят! smile091

 

Боре, Боре, не ме разбираш правилно! Нямам намерение да пиша трети път едно и също, относно проблемите на колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте отново,след ненужните (според мен) "преустройки",които форумът претърпя ми изчезна регистрацията,дори изписва че никога не е регистриран моят имейл... толкова за административните проблеми.

 

Шкодата я карах до последно,но вече я зазимих.Въпросът ми е: горивонагнетателна помпа от 120-ска ще ми свърши ли работа?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти е изчезнала регистрацията , просто в ника ти има кирилица , за което трябва да пишеш на админа (ако държиш на ника си).

Колкото до второто не разбирам ( до колкото са ми познанията по задномоторните Шкоди) 125 не е ли 120 -ка с 5 степенна кутия ... демек би трябвало помпата да е същата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 125 не е ли 120 -ка с 5 степенна кутия ... демек би трябвало помпата да е същата.

 

Не е, щото има и 120 с 5 степенна кутия.

Колегата сигурно търси ГНП от 120 дизел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,вярно,не съобразих,благодаря.Относно регистрацията,на кой админ трябва да пиша за да оправим нещата?

 

Поздрави

 

ПС от ЗиЛ търсим!

Редактирано от AZNP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Mishelle ... имаше съобщение , което седя най-горе , но ти не си влизал тогаз ... ей това е темата ЦЪК където има обяснено къде какво трябва да му пишеш.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... от ЗиЛ търсим!

 

Горивонагнетателна /ГНП/ помпа има при дизеловия двигател.

При бензиновия е горивоподкачваща или горивоснабдителна помпа.

От 120 става, но търси с три дупки за захващането й към блока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.