Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какъв ксенон да си сложа


killmy3100

Recommended Posts

4300K :) Аз съм с такъв - перфектен е. Видях как свети 6000K и определено 4300К повече ми харесва :) 6000К много ми натоварва очите...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, такъв красавец, да го поръчаш без ксенон... Да ти е честит! И аз съм за 4300к smile027

За да е с ксенон ,трябва да е елеганс и цената е много по-висока.А отделно ксенон да му сложиш е неоснователно скъпо,след като за 100 лв става с ксенон.И то би-ксенон.Не давай такива заключения,парите са на друг човек и само той си знае как ги е спестявал.

Честито на новия колега за колата.Сложи си 4300.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много фирми и магазинчета ,които предлагат.Дори и колегоа от форума може да ти предложи и постави.Боби Доктора-намери му линка.

Луксима се водят добри.Вземи си ги с малките запалки/баласти ,които ще се съберат във фара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа,значи на фабията 2 става само би-ксенон.

Суперба значи е като Ок 2 с лупа без бленда за дълги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за грешката :oops: ?

На фара на Суперб-а пише Bi-Xenon, но какво е реално ?! Иначе светлините са супер, даже в AutoBild ги похвалиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че става въпрос за чисто нова кола и ме гложди въпроса какво ще кажат Еуратек по въпроса с гаранцията, ако ксенона не е слаган при тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елементарна проверка, дали дадена кола е с ксенон или би-ксенон е да се застане директно пред секцията на късите както е запалена, да се сложи един пръст на нивото на осветеност на крачола и някой отвътре да даде на дълги. Вижда се как над пръста се осветяват още няколко сантиметра. За Суперб 2 специално, колата е с би-ксенон и с отделна секция за дълги с халогенна крушка. Ксенон на дългите се получава с изместване на блендата, която отрязва светлинния поток. При изключени фарове и светлинен клаксон светва само халогенната секция на дългите и блендата прищраква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За би-ксенона е ясно че е с бленда.Въпроса беше,дали и само с лупа,фара не е също с бленда както е при фабия или е като при октавията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама, ама тая тема каква работа има в раздела за тунинг? smile048

Иначе, май Сами по-горе беше препоръчал Луксима, присъединявам се към него. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че използвам темата на колегата, но искам да попитам колко К е О1 със заводски ксенон ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че използвам темата на колегата, но искам да попитам колко К е О1 със заводски ксенон ?

 

При О1 заводския е 4300к, който лееко жълтенее. Ако пък тъсиш снежно бял ефект, то 5000к или 6000к са по-удачния избор smile027

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.