Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция 1.3м.п.и. към 1.6м.п.и.


zmiata29

Recommended Posts

Колеги здравейте,

Отдавна ми се върти в главата тази идея а мисля и, че съм я споделял с вас, но тогава ме разкандърдисахте.

Та, въпроса ми е - ако тръгна да сменям двигател 1,3 МПИ с 1.6 МПИ какво трябва да купя освен двигателя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най същественото е преходния фланец за куплирането към скоростите - заводско изделие , поръчваш от Еуратек ако го няма.

 

Останалото си е към мотора - тампони , конзоли , електроника.По същия начин можеш да куплираш и друг подобен VW мотор с предноразполо

жени изпускателни колектори - ABD , ABU , MH , 2G

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ако взема и скоростите, полуоските и тях ли, динамо, стартер, испускателни, всмукателни,КОМПЮТЪР, инсталация и каквото друго се сещате трябва ли да се сменят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ако взема и скоростите, полуоските и тях ли, динамо, стартер, испускателни, всмукателни,КОМПЮТЪР, инсталация и каквото друго се сещате трябва ли да се сменят?

 

Към мотора комплект всичко - комп , стартер , генератор ел инсталация. Кутията и полуоските са същите като на 1, 3 MPI , но май предавателните числа бяха различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.