Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми кола Шкода Октавия, 1,4 Елеганс


Recommended Posts

Колега бъди малко по-точен, Октавия3? с колко конски сили? Впечатления, снимки. Разход на гориво? Тука няма много такива още и интереса е доста голям. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, сложи няколко снимки! s_flag

Може ли да си такъв човек - да ни оставиш без снимков материал? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от 3,5 месеца карам и аз нова Шкода Октавия, 1,4 Елеганс

До момента поне колата е страхотна

 

 

Колата е бензин, 1,4, 140 коня, най-високото ниво на оборудване, бордо-металик, по скромното ми мнение е страхотна, но най-важното е, че според мен чехите този път са изпипали перфектно и дреболиите.

Колата е с около 10-12 см по-дълга, 5-6 см по широка и 4-5 см по-висока от предишния модел,

 

Разхода на гориво по документи е - 6,3 на градско, в София постигам от 5,7 до 6,5; извън градското е 4,3 но на моменти при скорост 80-85 км на шеста скорост постигам 3,8-4,0 на сто, а смесеният разход е 5,3

 

Досега съм минал 1450-1460 км (в София колата почти не я карам, използвам я основно почивните дни) и гарантирам за този разход

Освен това карам винаги с включен климатроник - 20-22 градуса С !

 

Има две неща които са много полезни според мен - старт-стоп системата и темпомата

 

Като я поръчах си смених радиото - поисках Болеро, с тъч-скрийн дисплей, слушам музика основно от флаш-памет

 

Колата ми струваше около 37 500, платих пълно автокаско около 1380 лв (застр. агент ми я намали от 1840-50), гражданската ми е 176 лв

 

Колата има 5 г пълна гаранция или 100 000 км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от 3,5 месеца карам и аз нова Шкода Октавия, 1,4 Елеганс

До момента поне колата е страхотна

 

 

Колата е бензин, 1,4, 140 коня, най-високото ниво на оборудване, бордо-металик, по скромното ми мнение е страхотна, но най-важното е, че според мен чехите този път са изпипали перфектно и дреболиите.

Колата е с около 10-12 см по-дълга, 5-6 см по широка и 4-5 см по-висока от предишния модел,

 

Разхода на гориво по документи е - 6,3 на градско, в София постигам от 5,7 до 6,5; извън градското е 4,3 но на моменти при скорост 80-85 км на шеста скорост постигам 3,8-4,0 на сто, а смесеният разход е 5,3

 

Досега съм минал 1450-1460 км (в София колата почти не я карам, използвам я основно почивните дни) и гарантирам за този разход

Освен това карам винаги с включен климатроник - 20-22 градуса С !

 

Има две неща които са много полезни според мен - старт-стоп системата и темпомата

 

Като я поръчах си смених радиото - поисках Болеро, с тъч-скрийн дисплей, слушам музика основно от флаш-памет

 

Колата ми струваше около 37 500, платих пълно автокаско около 1380 лв (застр. агент ми я намали от 1840-50), гражданската ми е 176 лв

 

Колата има 5 г пълна гаранция или 100 000 км

 

Съжалявам, но не мога да кача снимка, била с много пиксели, ще се опитам да я променя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи снимките за по-лесно на някой сайт ако искаш - като снимка.бг например. Иначе разхода е убиец. Кара те да се замислиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от 3,5 месеца карам и аз нова Шкода Октавия, 1,4 Елеганс

До момента поне колата е страхотна

 

 

Колата е бензин, 1,4, 140 коня, най-високото ниво на оборудване, бордо-металик, по скромното ми мнение е страхотна, но най-важното е, че според мен чехите този път са изпипали перфектно и дреболиите.

Колата е с около 10-12 см по-дълга, 5-6 см по широка и 4-5 см по-висока от предишния модел,

 

Разхода на гориво по документи е - 6,3 на градско, в София постигам от 5,7 до 6,5; извън градското е 4,3 но на моменти при скорост 80-85 км на шеста скорост постигам 3,8-4,0 на сто, а смесеният разход е 5,3

 

Досега съм минал 1450-1460 км (в София колата почти не я карам, използвам я основно почивните дни) и гарантирам за този разход

Освен това карам винаги с включен климатроник - 20-22 градуса С !

 

Има две неща които са много полезни според мен - старт-стоп системата и темпомата

 

Като я поръчах си смених радиото - поисках Болеро, с тъч-скрийн дисплей, слушам музика основно от флаш-памет

 

Колата ми струваше около 37 500, платих пълно автокаско около 1380 лв (застр. агент ми я намали от 1840-50), гражданската ми е 176 лв

 

Колата има 5 г пълна гаранция или 100 000 км

 

Честита да ти е колега. Малко си объркал с размерите и де [-X , 9 см е по дълга и с 4 цм по ширика ;) . Чакаме снимки s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.