Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Понеже от Фолксваген са любезни и гледат да продават...


bega4kata

Recommended Posts

Тъй като знаете ,че ще си купувам кола и от Шкода малко ме обидиха, и ходих и във Фолксваген да питам за Голф,днес любезно ми се обадиха за тест драйв на точно колата от която се интересувам-Голф гти перформанс.

После покарах и GTD-то. СЛЕД GTI-то Е МНООГО ЗЛЕ!!!

На първото клипче е гти-то ,на второто гтд-то.

 

Разликата между двете коли е ОГРОМНА! ГТИ-ТО ВЪРВИ,СТОИ В ПЪТЯ И СПИРА В ПЪТИ ПО-ДОБРЕ.

Гтд-то се клати като пате и поднася в завоите ,а гти-то е като залепено.Гти-то вози по твърдо,но доставя голямо удоволствие smile126

И двете са със 18-ки,но гти-то има стегнато окачване,големи спирачки и доста по-мощен двигател.250 си ги вдига добре.

На клипчетат съм показал ускорението да 220,защото дизела толкова вдига .......без много мъки.

 

 

 

МНОГО СЪМ ОЧАРОВАН ОТ СТОЕНЕТО В ЗАВОЙЧЕТАТА НА ГТИ-ТО-УНИКАЛНО ДОБРЕ, НЯМА КАКВО ПОВЕЧЕ ДА СЕ ЖЕЛАЕ ПРОСТО

post-2454-138453495747_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • BlackPearl

    10

  • stivi797

    6

  • dentist

    4

Най-много писали в темата

Колега, този дизеловия голф е много зле. Сигурен ли си, че технически всичко е наред ? Останах потресен от вървенето му. Карам 1.9 131кс и мога да кажа, че върви в пъти повече....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нье, бье! Това на GTD-то са МИЛИ! Споко. smile091 Много зле нещо...? Много зле...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами едната е 230 , а другата 184. Абе някой скоро ще съжалява ,че си продаде Октавията. smile004

Най-вероятно GTI Перформанс е имал адаптивното окачване и специалния диференциал. Абе на Голфа всичко му е хубаво, ама няма багажника на Октавията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, как еднаква? Това са ВАГ група. ГТД е 185коня, а ГТИ е перформанс и е 230!

 

Ама така се прави! ТОВА Е ПОВЕДЕНИЕ НА ДИЛЪРИ, не като онези мишоци от ЕТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване, говорим за политика. Остави ги Порше!

Аз преди като гледах Меган Рс, варненските дилъри ми го докараха дойдоха с колата до Добрич да я тествам!

 

След това в зависимост от екстрите ми направиха и 8000 лева отстъпка (точно колкото исках- подарък допълнителното оборудване: Шаси КЪП- 5100, биксенони 2600, рейс дисплей и предна броня в стил ф1 :) )

 

Ето това е отношение към (даже не можеше да се каже , че съм бил потенциален клиент).

 

П.С: Лошото на Мегана е, че е 3врат и багажника е много висок и е много малък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да сравнявате Порше България(собственост на VW) с ЕТ. Нямат еднакви възможности.

 

и що да нямат smile048 това е отношение преди всичко.Не зависи от финансовите възможности ами от желанието и готовноста да продават.Можеше да кажат че нямат подходяща кола ама имат другаде и все нещо да измислят.Ама не знаем случая.Може пък Самуил да искал нещо невъзможно от тях?!? Примерно може да е искал няколко дилъра да ги полза за колчета и с тестовата кола да минава покрай тях и да пробва маневреност и спирачки?? smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това гтд наистина му има нещо или са се престарали с екологията.

 

А на какви пари го харчат бензинчето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да му има на ГТД-то, с 3-ма човека толкова.Вашите дизели да не са по-добре ;)

вижда се че е ОГРОМНА РАЗЛИКАТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на едни 12% + подарък на някоя и друга екстра или каско!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гти е 46 000лв

но като му сложиш само- 4 врати,перформанс пакет,ксенони и джанти 18 и става 58 000

но с отстъпката цената се доближава доста към октавията ;)

багажник обаче и да искаш не може да му сложиш :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гти е 46 000лв

но като му сложиш само- 4 врати,перформанс пакет,ксенони и джанти 18 и става 58 000

но с отстъпката цената се доближава доста към октавията ;)

багажник обаче и да искаш не може да му сложиш :lol:

 

Винаги има вариант и за Голф Вариант smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако багажника не е решаващ фактор, аз не бих робувал на марката. Добре, че нямам такива дилеми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами едната е 230 , а другата 184. Абе някой скоро ще съжалява ,че си продаде Октавията. smile004

Най-вероятно GTI Перформанс е имал адаптивното окачване и специалния диференциал. Абе на Голфа всичко му е хубаво, ама няма багажника на Октавията.

 

Да, багажника - голямото предимство на Октавиана!

Обаче има решение, и то се казва - Джета!

Но 184 коня - абе, би трябвало да вървят! Като самолет трябва да литкат! smile117 Няма летящ емотикон, за съжаление! :mrgreen:

Обаче какво забелязвам - откакто ВАГ минаха на комън рейл, и нещо се загуби оная ряз и оная вървежност при дизелите...... smile049 Няма я вече!

Ами, Сами - купувай онова, което ти е грабнало сърцето! Това е моят съвет! :smt017

Още повече пък след като и хората са възпитани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм виждал Ок 3 рс на живо.

Една от двете ще е.Още ще мисля.

Външно Октавията е по-красива.Обаче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Кратко видео от изложението в Пловдив - октавията я има там за малко.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе каквото си вземеш - да те кефи, и да те удовлетворява! :smt017

А и да ти върши работа.

Това е важното!

А не човек да даде една шапка пари - и после да се ядосва! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.