Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

повишен разход


chif

Recommended Posts

Здравейте , фелициата напоследак взе да харчи като танк , комбинирано ми удря 11 за 86км(от светнала лампа -до светнала лампа) , извънградско 40л за 600 км, досега нокога не ми е давала такива резултати , филтрите са нови , дайте акъл къде може да е проблема.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е фелицията колега инжекцион, моно или карбуратор. Предполагам няма газ и не е дизелова, нещо странно да си установил, как пали студена, топла, от ауспуха на какво мирише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много скромно мнение...

 

Подгряващи свещи (в най-добрия вариант). Може и напрежението към тях да не стига в пълния си капацитет!

Обратната нафта не стига до резервоара.

Отишла си ГНП.

 

Дано да е нещо елементарно и евтино. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех че е от гарнитурата защото взе да "харчи антифриз" без видими за мен причини , но пък маслото е непокътнато, за гнп-то обмислях вариант ама пък пали и работи за сега доколкото знам тия гнп - мрът от веднъж.

Пс-колко $ излиза смяна на гарнитурата( ориентировачно) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.