Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз се присъединявам към клуба! Octavia II


Recommended Posts

Вече собственик на Octavia II 1.9TDI 2005г. smile035

Трудно ще се разделя с VW клуба, но то разлика почти няма :D

 

Един въпрос, какъв акомулатор да си купя (търсих тема, не намерих) за този двигател? Онзи ден се наложи да ми дават ток, а аварийните работиха не почече от половин час!? Сага не смея да си оставя радиото да работи при изк. двигател :lol:

При кого да отида да сменя масло, антифриз и други консумативи?

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! За акумулатора гледаш да е с амперчасове като тоя който ти е в колата или повече. А книжка ако имаш там също трябва да пише колко амперчаса трябва да е акумулатора.

За сервиз - viewtopic.php?f=2&t=24255

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл в клуба.

Избрал си си най-безпроблемния автомобил-като модификация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос, какъв акомулатор да си купя (търсих тема, не намерих) за този двигател?

честита придобивка, колега! акумулаторът за твойта каляска трабва да е мин 74 Ah и 600-700А стартов ток. има значение и размера на кутията на батерията, така че на място при някой специлизиран търговец ще ти свършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега s_flag. Със здраве да си я джиткаш Октавията и дано останеш доволен от избора си. Много безаварийни километри ти желая :smt017

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно въпросче изникна.

Нямам показания за времения расход, не ми показва разхода на 0/100км, а и не мога да го настроя, няма бутони на дясното лостче за чистачките. Това може ли да се промени?

 

Поздрави,

 

п.с Тепомат знам, че може да се постави допълнително...,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е с по-ниско ниво на оборудване.Май няма как да стане номера.Точно с това копче,което липсва при теб се сменят показанията на бордовия компютър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти цял нов инструмент клъстър (иначе казано табло/километраж), така, че не става :) Аз съм същия. Доколкото си спомням, когато купувах колата гледах някакви цени от порядъка на 600 евро/лева - не помня вече... Нерентабилно е :) Стария аналогов начин си е най-добре - колкото сипеш, толкова харчиш.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита! :smt017

Това е колата. s_flag

И браво за снимковия материал!

Като моята е! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и добре дошъл във форума s_flag , още една морска красавица =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти цял нов инструмент клъстър (иначе казано табло/километраж), така, че не става :) Аз съм същия. Доколкото си спомням, когато купувах колата гледах някакви цени от порядъка на 600 евро/лева - не помня вече... Нерентабилно е :) Стария аналогов начин си е най-добре - колкото сипеш, толкова харчиш. Поздрави

 

Продават се табла втора ръка, даже тук преди време беше минало едно. Лостчето също е намираемо. Ама трябва после да се преначука мобилайзера, към твойте си ключове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По какъв начин се захваща топката за скоростите за скоростиня лост?

При мен явно е сменяна и излиза каото връщам от задна...

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Добре изглежда каляската. Добре да я гледаш, а тя да ти се отплати! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виждам, че си от Варна, отивай направо при батко Сами той ще ти отговори на всички въпроси s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да си разбера кода на двигателя?

стига де, ти ни взе за мезе май... в големия талон го пише! smile027

п.п. и в договора за покупко-продажба - също би трябвало да го пише...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Димо,тя не е българка и идва в гаража,така ,че не е елеганс.Нали знаеш,че на вън амбиентето е с повече екстри от българското,както и елеганса и т.н.

Нямаше климатроник.

п.п.пък може и да се бъркам с някоя друга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.