Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем, ABS, ASR, (!) ?


aleksandar.ivanov88

Recommended Posts

Здравейте. Днес колата си беше ок. Спрях на бензиностанцията да заредя и после като запалих двигателя, взе да ми писука и ми светнаха едновременно лампите за ABS, ASR и (!). Автомобила е Octavia 2004 (декември, в сервизните каталози я водят 2005), 2.0TDI.

Някаква идея от какво може да е?

В главата ми се въртят спирачна течност, накладки, някой сензор???

Не съм майстор, но ако ме насочите преполагам ще успея да се справя.

Ходенето на майстор не е желателно, защото живея в Лондон и тук за здрасти ти искат 300 паунда (700лв) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 мин след като пуснах темата се върнах при колата за да диря причината. качвам се, паля и всичко си е ОК. Лампите не светят.

 

Забелязах че бордовия компютър се е занулил сам - часовник, изминат пробег, разход на гориво...абе всичко се е занулило.

Сега да се радвам ли или какво? :D

...Отивам за тестова обиколка около квартала да видя дали ще светнат пак. Ако има проблем ще пиша.

И все пак, трябва ли на този случай, да му бъде обърнато внимание от моя страна или да си карам така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.

Прегледах акумулатора. няма хлабави клеми, няма окис. масата от акумулатора към купето е добре стегната.

Не доумявам какво може да й е имало. Правих пробна обиколка и си е наред.

Още по-странен ми е факта че се е занулило всичко след като я паркирах пред вкъщи. преди това я гасих 2 пъти по пътя към вкъщи и не се занули.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-VAG-11-11 ... 3a85bb4e17

http://www.ebay.co.uk/itm/VAGCOM-VCDS-1 ... 4aca53b112

Ако искаш сам да се справиш, вземи си една от двете джаджи отгоре и след като направиш диагностика докладвай във форума. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.