Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Адско пушене само при студен двигател 2.5 ТДИ


dob4o911

Recommended Posts

Здравейте Шкодаджий ! :) Имам проблем със Супърба - при палене много и продължително пуши синкаво-бял пушек. Ходих при майстор да я закачим на компютър, каза че стойностите на дебитомера с малко се различават и го почисти,замерихме свещите работят нормално. В крайна сметка не се разбра от какво е проблема,но ми откачи умната дюза да пробва я карам така и като запаля на другия ден дали ще пуши. Разлика във вървежа нямаше след това. Днес сутринта като я запалих пушилката беше същата и си закачих отново умната дюза. От личен опит,някой път двигателя забива между 2-3000 хил. обр. Нов съм,моля насочете ме какво да правя :? Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога от разстояние да коментирам,че майстора ти не ги разбира.Дебитомера няма как да е виновник за това,нито соленоида на дюзата.

Трябва да си погледнат доста неща,но не и тези 2

отиди при друг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога от разстояние да коментирам,че майстора ти не ги разбира.Дебитомера няма как да е виновник за това,нито соленоида на дюзата.

Трябва да си погледнат доста неща,но не и тези 2

отиди при друг

страхувам се да не те заблудя или насоча в грешна посока,така като не съм видял колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка,можеш ли да предложиш някой ?

Колега ти от къде си? Искате помощ , а забравяте най-важното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегачка,можеш ли да предложиш някой ?

Колега ти от къде си? Искате помощ , а забравяте най-важното.

 

Извинявам се за пропуснатото. От гр. Варна съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.