Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пета врата Felicia 97'


ba1_hu1

Recommended Posts

Търси се петата врата за Skoda Felicia (комби или хечбек - еднакви са). С приоритет е червен цвят и предложенията от София. Оборудвана :)

 

0887 72 74 74 или ЛС

 

Мерси ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя търсих по автоморгите части за един кокошарник и видях червена фелиция във втората автоморга вдясно (в този участък са само тези две) по околовръстното като минеш разклона Горубляне - Панчарево посока Младост 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя търсих по автоморгите части за един кокошарник и видях червена фелиция във втората автоморга вдясно (в този участък са само тези две) по околовръстното като минеш разклона Горубляне - Панчарево посока Младост 4

 

 

Утре съм там, тамън ми е по път :) Мерси за инфото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в сряда видях червена Фела комби изхвърлена за скрап в пункта на "Ровотел Стил" на ул.Филип Кутев (зад завода на Кока Кола, до Зоопарка). Казах, че ще я пратят за разглобяване в Казичане - някъде с/у завод "Зебра". Колата беше пребоядисвана, но като цяло изглеждаше в добро тенекиено състояние. На задната врата имаше малко избила ръжда над лайсната, но нищо фрапантно. Салонът също не беше зле - даже си имаше барче.

За съжаление нямам телефон, че да питаш за точен адрес в Казичане.

Успех :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в сряда видях червена Фела комби изхвърлена за скрап в пункта на "Ровотел Стил" на ул.Филип Кутев (зад завода на Кока Кола, до Зоопарка). Казах, че ще я пратят за разглобяване в Казичане - някъде с/у завод "Зебра". Колата беше пребоядисвана, но като цяло изглеждаше в добро тенекиено състояние. На задната врата имаше малко избила ръжда над лайсната, но нищо фрапантно. Салонът също не беше зле - даже си имаше барче.

За съжаление нямам телефон, че да питаш за точен адрес в Казичане.

Успех :smt017

 

Благодаря колега, тамън имам път към Негован :) Сериозен дефицит се оказаха тези врати :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не го намерих това място :( Търсенето продължава...

Отиди в пункта до Зоопарка и питай за точен адрес - за съжаление аз тези дни нямам път натам :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да не би да бърка някой - завод Зебра се намира в Курило, не в Казичане и точно срещу завода има една автоморга. Снощи минах от там, но беше тъмно да видя има ли червена Фелиция за разглобяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да не би да бърка някой - завод Зебра се намира в Курило, не в Казичане и точно срещу завода има една автоморга. Снощи минах от там, но беше тъмно да видя има ли червена Фелиция за разглобяване.

Грешката е моя :oops: Точно за Курило идеше реч, ама в оня край на София сите села са ми еднакви. Поне запомних "Зебра", че да ме коригираш :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравей колега.

Имам само стълкото за задната врата заедно с уплътнението. Ако те интересува драсни тук.

 

Поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.