Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хоп!И аз със Шкодичка....


Recommended Posts

Здравейте,колеги!Обичам Тойоти(sorry),но ме изкуши една Шкодичка...и хоп-скочих от големия мост!Взех си кола правена на по мен-200см съм и неможах да и устоя(не беше планувана покупка).Та,става дума за Superb Combi 2.0 TDI 140HP,10/2010г.-наистина превъзходна кола.Обичам комбита! Откъм екстри можеше да има тук-там още нещо,но такъв ми бил късмета(Ambition е).Пълно щастие няма!Състоянието и пробега за сметка на екстрите.Навъртях и досега 4-5х.км и съм много доволен,пък за напред ще видим.

За в бъдеще сигурно ще имам доста въпроси,нова ми е тази марка,надявам се да си помагаме взаимно...

Като за начало:

Как се пускат автоматичните чистачки(има уж сензор за дъжд,ама нещоооо...не тръгват сами)?Pls,дайте жокер!

Защо всеки ден като тръгна започва да отчита разхода на гориво наново без да съм нулирал километража?

Благодаря ви предварително!Безавариини километри с любимите Шкодета

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги!Обичам Тойоти(sorry),но ме изкуши една Шкодичка...и хоп-скочих от големия мост!Взех си кола правена на по мен-200см съм и неможах да и устоя(не беше планувана покупка).Та,става дума за Superb Combi 2.0 TDI 140HP,10/2010г.-наистина превъзходна кола.Обичам комбита! Откъм екстри можеше да има тук-там още нещо,но такъв ми бил късмета(Ambition е).Пълно щастие няма!Състоянието и пробега за сметка на екстрите.Навъртях и досега 4-5х.км и съм много доволен,пък за напред ще видим.

За в бъдеще сигурно ще имам доста въпроси,нова ми е тази марка,надявам се да си помагаме взаимно...

Като за начало:

Как се пускат автоматичните чистачки(има уж сензор за дъжд,ама нещоооо...не тръгват сами)?Pls,дайте жокер!

Защо всеки ден като тръгна започва да отчита разхода на гориво наново без да съм нулирал километража?

Благодаря ви предварително!Безавариини километри с любимите Шкодета

 

s_flag

 

Здравей колега и честита придобивка smile159

 

Автоматичните чистичка са първа позиция след спряло положение, върху лостчето има едно ключе, с което избираш чувствителността но сензора.

Ако имаш мултифункионален волан отиваш на разхода и натискаш скрол бутона и се появява втората памет, там ти отчита до определн брой километри и време (не помня колко) и се нулира като се задържи натиснат скрола.

Ако не си с такъв волан мога да ти помогна само с ръководство, на 16 страница

http://www.skoda-auto.co.in/Worldwide/M ... Manual.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега smile027 Добър избор си направил, дано ти доставя само приятни емоции този прекрасен автомобил s_flag Дай някое фото, да оплакнем и ние окото :smt017

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!Благодаря ви за приема!Снимки ще кача скоро,може би уикенда...Сега съм мнооого далеч от колата....На Милен Димитров благодаря за жокерите!Ще почерпя на някоя сбирка! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !!! Много да те радва и много приятни километри да изминете заедно s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за добрият избор! Колата е идеална за високи хора, колкото и да местиш на зад седлката на шофьора, винаги има място за човека зад теб s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това не се налага да местиш предната седалка напред,когато се налага да транспортираш нещо при сгънати задни седалки,което за мен е огромен плюс,тъй като често возя много багаж.

smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето две фотки...Скоро още...http://imageshack.us/photo/my-images/30/u5cg.jpg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен , със здраве и мноооого безавариини километри.

 

Поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен за голямата кола! Жив и здрав да си я караш много километри! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за честитките!И аз ви желая само приятни изживявания с smile045 любимите Шкоди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюпърб............Шкодичка........, че това да не е СитиГо?! Метнал се той на кораба майка и му вика Шкодичка :lol:

Със здраве да си го караш колега s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюпърб............Шкодичка........, че това да не е СитиГо?! Метнал се той на кораба майка и му вика Шкодичка :lol:

Със здраве да си го караш колега s_flag

Е....Шкодичка,щото едно време им викахме така,пък то сега Шкодище станало!

smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям змей!

И да ти е честит! :smt017

Наистина е много удобен - то и аз обичам да си опъна краката напред, нищо че не съм 2 метра висок, ама все пак си е друго! Седял съм в такъв, а и малко съм го карал - та знам как се чувства човек!

Ами друго какво - да се слушате, и да му менкаш навреме консумативите! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям змей!

И да ти е честит! :smt017

Наистина е много удобен - то и аз обичам да си опъна краката напред, нищо че не съм 2 метра висок, ама все пак си е друго! Седял съм в такъв, а и малко съм го карал - та знам как се чувства човек!

Ами друго какво - да се слушате, и да му менкаш навреме консумативите! smile159

smile159 Обещавам за консумативите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.