Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем на Yeti-то с пода на предната пасажерска седалка


ustavri

Recommended Posts

Та вече 6300 км с Йетито и никакви проблеми, но започна нещо да намирисва на лошо. Започнах да проверявам и открих, че под стелката на пасажерската седалка отпред се появява една локва при натиск на мокета. Не знам от къде е и не мога да разбера и не мисля че си заслужава да ходя 3 пъти на сервиз в София за половин месец. Някой ако може да помогне ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в официалния сервиз да не са бавноразвиващи?Не могат ли да установят откъде влиза тази вода?Пък и ти е в гаранция колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не имах предвид друго. След има няма 1000 км трябва да ходя да ми правят след производствения сервиз, също така трябва да ми поставят и теглич, а в момента няма как да си оставя колата за толкова време в сервиз. Мисля че може да е от дупката на пода за изтичане, да не е затворена и да връща от нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-вероятно е от уплътненията на вратите да изтича вътре в купето като вали.При О1 като се задръстят едни каналчета се пълни с вода отпред отдясно.При Yeti не знам как е.Това след дъжд ли го забелязваш или винаги си се събира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по скоро не е изсъхвало от няколко седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.