Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

След тая гняс която се изсипа ... Не казвам, че не заслужава, но всичко беше предрешено. След "услугата" от Сеп Блатер към Меси. Нямаше начин да я дадат на Меси ... А третия беше ... всъщност - не беше, конкурент ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

Пожелавам му да вземе още 4 пъти златната топка при сегашните условия (титли = 0). В момента в Европа господства един друг отбор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Снощи легнах да гледам мач. Мисля си, сега ще има отмъщение за "простотията" 3-3......а то какво стана?

 

Гледах някакъв мач само с един отбор на терена, стана ми безинтересно и след 3-0 превключих да гледам наето момче, който от години е в хубава платена отпуска как пада от Суонзи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е честита победата в Мърсисайдското дерби и то с такова превъзходство . Тръпката от подобна победа е много яка :eusa_clap:

 

..... ,ако и Червените Дяволи играеха така..... :nea:

 

За съжаление отново даваха онова отборче Фулъм , вместо МЮ , но все пак победихме и ние :D

Естествено  (феновете на Юнайтед) се радваме за привличането на Мата и за бъдещото подобрение :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да му е честито на Митко Бербатов новото предизвикателство в ... МОНАКО (Фр) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога чакаш такъв бомбастичен трансфер: Валерката в Уевски. Пореден класен нападател.........

 

А преди 10 години : http://www.bgsport.bg/%D0%B1%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-10-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D0%BD%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D0%B7%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога чакаш такъв бомбастичен трансфер: Валерката в Уевски. Пореден класен нападател.........

 

А преди 10 години : http://www.bgsport.bg/%D0%B1%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-10-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D0%BD%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D0%B7%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B0/

До сега си мислех, че е майтап и даже не го проверих в нета. Обаче гледах новини и паднах от смях!!! То Валерия трудно може да се изложи повече, обаче адв. Шматков счупи поредния подсилен тъпомер!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ме извиняват феновете на Юнатейд, но няма как да не го споделя ... От английски форум е:

 

 

The flooding in the South is set to continue untill atleast May as that's when all the Man Utd fans will stop crying when the season is over.....!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ме извиняват феновете на Юнатейд,....

 

Не си извинен ! :tongue_1:

 

Абе много взехте да злословите тоя сезон ... ама то нормално , след "една торба" години на мълчание ... :sorry:

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, не ме включвай в схемата. Спортове в които съдиите имат толкова голямо значение за крайния резултат ме загубиха като зрител ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, направо кърти това видео, гоУлем си !  :computer: Проблемът обаче не ни е Валерката, а фюрера ...  :download:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Честито на всички фенове на Лудогорец за победата. Като неутрален зрител определено съм впечатлен от представянето им, успех на реванша в София, заслужават определено да продължат напред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crazy forest са луди! ЕВАЛА!  Дано прескочат и тази фаза, наистина го заслужават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групата на България за квалификациите за ЕВРО 2016 ...

 

Италия

Хърватия

Норвегия

БЪЛГАРИЯ

Азербайджан

Малта

 

Успех на момчетата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:В Разград и цяла България  днес е празник . Небето е осветено от заря. Лудогорието е пияно от радост, а България е горда със своите герои. Напред Лудогорец . ! Браво момчета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.