Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

Меко казано голяма простотия и бай Ганьовщина. Чак ме е срам, че изпитвам(или изпитваХ... :-k ) някакви симпатии към този отбор... Интересно ми е въпросните закачулени селяци защо не излязоха с лицата си пред камерите, докато обвиняваха Петев, че не е мъж. Поне те да се бяха показали какви са мъжкари... Грозна работа. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

Съобщава се, че снощи в Лондон няколко клошари са преследвали Ж. Моуриньо с викове: "Облечи фланелката, бе ... облечи фланелката" - като се опитвали да му нахлузят синя фланелка, която обаче не била на 'Челси'. В последствие властите установили, че това не са точно клошари (както изглеждало според стандарта) а закачулена групичка самодейни активисти на много популярен в страната си футболен клуб, известен с това, че е отбелязвал гол на 'Челси'. Те са преследвали известния специалист, с цел да приложат традиционна, местна процедура по назначаване на треньори в същия този клуб. Кадровиците са се спрели на Моуриньо, защото доказано не бил 'чорбар' (любезното название на локалните съперници). Потвърждение за това било, че Д. Пенев не е запомнил и не може да произнесе от раз името на португалеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една статия резюмираща тъжната действителност на БГ рали спорта.

 

Особенно последния абзац.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една статия резюмираща тъжната действителност на БГ рали спорта.

 

Особенно последния абзац.

 

А къде е статията? smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горчива загуба за футболните ни лъвове :(

Мога само да кажа едно Евала за играта и характера които показаха , дори и с 9 души! Лично аз много се кефя на отбора който Любо Пенев е направил smile126 , ако се запазят така нещата има доста светлина за бъдещето на отбора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер играха, но си ги изпуснахме.... Три идеални положения, трябваше да ги тупнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е , кат се занимаваш с разни каталясали курници по цела вечер не знаеш , ама като гледам не сме изпуснали много smile091 ... аз даже не знаех , че е имало мач на националния smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От бараж............останахме 5ти в групата!

 

Пак ще сме 4та урна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От бараж............останахме 5ти в групата!

 

Пак ще сме 4та урна!

Е не беше ли тъпо,вместо да гониме тоя дет духа, поне за това да бяхме помислили,все пак е важно. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва дали сме в 4-та урна или не за квалификациите за Евро 2016 не зависеше по никакъв начин от мача с Чехия. Макар и чисто теоритичен - шанс имаше за класиране на бараж дори след загубата от Армения. Друг е въпроса, че шанса се равняваше на 0,01 процент или по-малко. Впредвид тези две неща беше напълно логично да гледаме повече атаката. Дали сме 2-ри или 5-ти в случая е все тая.. Важното е, че за пръв път националния ни отбор се опитва да играе добър футбол от квалификациите за Евро 2004...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта преди мача по Дарик радио обсъждаха дали ще бием с 4:0,4:1 или 6:1.Още тогава си помислих,че някой хора са си сложили розовите очила или се правят на интересни.

Истината е ,че промяна в отбора има,има го и желанието на момчетата за игра,НО........има още много време и много неща трябва да се променят за да заслужим място на Световно ,Европейско п-во.Видя се отново и манталитета на някой момчета,така не става.

На мен лично този мач изобщо не ми хареса ,играта не ми хареса ,дори да бяхме били с 2,3 гола,това не е играта.С тази игра само екскурзия до Бразилия се очаква.

А ето и на какво попаднах,оставям коментара на Вас.

http://topsport.ibox.bg/comment/id_1022968980

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бордовата камера на Царски за сблъсъка с Камбуров!

 

http://www.youtube.com/watch?v=75iGUyHnTNM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 smile091 smile091 оправи ми настроението Ися , по-тъпа катастрофа не бях гледал след спирачките на Култард пред Шумахер .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорхе Лоренсо и една чайка. Привържениците на пернатите да знаят, че има насилие във видеото.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8xS528Bc ... r_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тройчо, Тройчо,Тройчо!

 

Поздрав за всички в синьо!

 

Едно, две, триииииииииииииииииииииииииии!

 

smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт, че първото полувреме на терена имаше един отбор. Факт, че и второто започна така. Факт, че след 10тата минута на второто пак имаше един отбор, но вече беше в синьо. Факт, че Левски нямаха никакъв шанс. Факт и че ЦСКА спечели заслужено. Да ви е честито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям кеф,и само ЦСКА.

По интересно ми е да видя дали Батков наистина ще спре финансирането и какво ще се случи ако това стане факт. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеееее! Първа ATP титла за Българин! Първа ATP титла за Гришо!

Да ни е жив и здрав и още дълго да ни радва! Маша - и тя да е жива и здрава smile091 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.