Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

Честито 33-то скудето на всички Ювентинци! И все пак това е четвърта титла подред.

Идва времето да ударим Реал в шампионска лига. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

 

Идва времето да ударим Реал в шампионска лига. 

 

Оптимизма ти,много ми харесва :tongue_1: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито 33-то скудето на всички Ювентинци! И все пак това е четвърта титла подред.

Идва времето да ударим Реал в шампионска лига.

Честита титла и от мен! За мачовете с Реал нищо не се знае, но определено шансове има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и зебрата,има шанс пред лъва ама........... :wacko_2:

Шансове винаги има :)

Честита победа на всички фенове на Юве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, на всички привърженици на Ювентус!

Не харесвам италианските отбори, но още повече не харесвам Реал и БарЦелона...

Да видим, дали "моите" хора, ще вземат скалповете на Меси и компания, довечера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видим, дали "моите" хора, ще вземат скалповете на Меси и компания, довечера.

С това нападение,което изградиха с "канибала",ще е трудно,но стискам палци за баварците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление Байерн ще е с доста осакатен състав. Дано успеят да покажат класата си!

@Боре, определено ще имат нужда от късмет без Робен и Левандовски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видим, дали "моите" хора, ще вземат скалповете на Меси и компания, довечера.

Както вероятно личи от nick-a ми, болен фен на Барселона съм. Стискам палци на Барса, но не смятам, че имаме особени шансове срещу отбор, подготвен от Пеп Гуардиола. Байерн са в доста осакатен състав, но дори така мисля, че ще ни разнищят още довечера. Барселона на Луис Енрике има доста, доста слабости и ако има човек, който може да се възползва от тях, това е Гуардиола.

Редактирано от FCB4Life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм "болен фен" на Байерн, но пък ми е любим клубен отбор, вече 30 години /за национален - мисля, че е ясно/, което ме кара, да съм реалист.

Както и да завърши мача довечера /смятам, че Барса ще победи/, съм склонен да мисля, че всичко ще се реши на реванша.

Германската машина е добре конструирана и работи добре, дори с резервни части, но с оригинални, работи перфектно...

За реванша, повечето титуляри ще са на линия, а и ако имат да наваксват в резултата, мобилизацията им, ще е като през Втората Световна.

 

П.С. Сещам се, за думите на известен британски учен и изследовател, от края на 19-ти век: Ако оставиш немски инженер, в сърцето на джунгла, само с няколко консерви, нож, кибрит, газена лампа и въже, то най-вероятно, след две седмици, ще излезе от там с локомотив !!!

Няма голяма връзка, но като почитател на всичко немско, много ми харесва... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смятам, че Барса ще победи

Надявам се прогнозата ти да е точна. На теория, от това, че Меси, Суарес и Неймар ще имат срещу себе си невпечатляващи играчи като Боатенг, Данте и Бенатиа, а атаката на Байерн е осакатена, могат да произлязат само добри неща, но... да видим.:)

 

Двата мача със сигурност ще бъдат страхотно шоу. И Барса, и Байерн (при Гуардиола) играят футбол без заобикалки и тънки сметки. Ако не друго, ще се забавляваме 180 (или повече) минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Европейското за юноши до 17 години днес почва и България е домакин! :)

П.С - за сега хърватите малко ни мачкат...

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на баварците(за сега).Може да нямат нападение,но си имат Нойер,който освен вратар е и"последен в защитата" :) .

 

П.С.Кой,по дяволите е фризьора на Меси :lol: .

Редактирано от igeorgiev82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, очаквах го, макар и не точно 3:0, по-скоро 2:1, 3:1 !!!

Определено, резултата не отговаря на играта, но е факт.

Реваншът, ще е много интересен, а мисля и непредвидим. Три гола, са ужасен пасив, и то спрямо Барселона, но пък, при немците се играят 91 от 90 минути, прошка няма.

Честито на всички фенове на Барса и испанския футбол - голям мач и страхотен резултат.

Дано и реванша, е толкова зрелищен, и нека по-добрия продължи на финал.

Лека вечер и приятни сънища!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,бълхата изригна.Между другото,след 3:1 с Порто ги бях отписал баварците,но втория мач......6:1 :wacko_2: .

Но реално,това е Барса и не виждам как може да направят обрат.

 

 

Честито на всички от БарЦелона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам германците да вкарат 4 безответни гола. Барселона имаше златни 10мин, в които Байерн беше в нокоут, и се възползва напълно. Предполагам реванша ще го вземат германците но на финала ще са испанците.... колкото и да не ми се иска да е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Байерн имаше доста проблеми през първото полувреме, но след почивката контролираха положението напълно... до момента, в който Меси избухна както само той може.

 

3-0 е прекалено тежко наказание за баварците. Според мен се представиха повече от добре, особено с оглед на това каква е тежестта в играта им на футболистите, които не бяха на разположение на Гуардиола. Не помня Барса да се е "задъхвавала" толкова в изнасянето на топката, както през второто полувреме снощи. 

 

Нищо не е решено, остават още 90 минути в Мюнхен.

Редактирано от FCB4Life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултатът е напълно реален.През първото полувреме още в 15тата минута можеше  да е 2-0,Барса имаха уникални три шанса,но всички удари бяха в Нойер.Прехвалиха го коментаторите,но просто ударите бяха в него.Второто полувреме го разстреляха за първия гол,прехвърлиха го за втория,а за третия го финтираха.Не го обвинявам,нямаше вина за попаденията,просто казвам,че не е имал някакви велики намеси през първото полувреме,а просто го уцелваха.

Меси е извънземен.Има ли ден, няма спиране.Да не забравяме,че на Суарес не му вървеше.Барса разполага с трима гения и само един от тях да има ден става страшно.Началото на второто полувреме Гуардиола се усети и баварците заиграха преса.Това е единственият начин да притиснеш Барселона,но изисква много голям разход на сили и повече от 20тина минути не може да се издържи.Спомнете си как Ман Юн със Сър Дъвка опита на два пъти на два финала преса срещу Барса,но с временен успех до настъпване на неизбежната умора спрямо пресиращия тим.Снощи точно това се получи с Байерн,а като сложиш липсата на Робен и Рибери,срещата си завърши логично.

 На реванша всичко е възможно,но ще е адски много трудно за германците да опазят вратата чиста,защото ще трябва от първата минута да се оголят.Барса вкара ли,нещата отиват на 5 гола,което ако стане ще е сравнимо с полуфинала Германия-Бразилия 7-1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Прехвалиха го коментаторите,но просто ударите бяха в него.Второто полувреме го разстреляха за първия гол,прехвърлиха го за втория,а за третия го финтираха.Не го обвинявам,нямаше вина за попаденията,просто казвам,че не е имал някакви велики намеси през първото полувреме,а просто го уцелваха.

 

Да го кажеш това,е меко казано смешно :) .Човека се изкълчи на буквата Щ при удара на "канибала".При другите показа реакция и добро пласиране.Не знам да има,по добър вратар в света от него в момента,който играе И като "последен в защитата".

 

 

П.С.А тоя Сукачев,трябва да го застрелят публично.

Редактирано от igeorgiev82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го кажеш това,е меко казано смешно :) .Човека се изкълчи на буквата Щ при удара на "канибала".При другите показа реакция и добро пласиране.Не знам да има,по добър вратар в света от него в момента,който играе И като "последен в защитата".

 

+1

Благодаря ти, че го написа вместо мен.

Вече си мислех, че първите 20 мин. Иван е празнувал Гергьовден и не е гледал внимателно мача. :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го кажеш това,е меко казано смешно :) .Човека се изкълчи на буквата Щ при удара на "канибала".При другите показа реакция и добро пласиране.Не знам да има,по добър вратар в света от него в момента,който играе И като "последен в защитата".

 

 

П.С.А тоя Сукачев,трябва да го застрелят публично.

Имаше 3 удара, които бяха в Нойер, но двата от близо ги извади на магия. Останалите три си влезнаха :sorry:

post-235-0-59005300-1431024980_thumb.png

Много тъпо ми стана, защото изглеждаше как Байерн обръщат мача, но в същност Барса бяха много по-добри

post-235-0-60772800-1431024996_thumb.png

 

А от Смукачев само два цитата:

"Втория ляв ъгъл на вратата на Нойер" и "между трите крака"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много добре гледах,но явно освен,че гледам и виждам,защото има разлика.

 

12та минута: Суарес изпуска сам срещу немския вратар.Нойер си разпери всички крайници и Суарес би просто в левия му крак.Див късмет за немеца

15та минута: Неймар засече несръчно топката,която рикошира в защитник и се удари случайно в панически хвърлящия се Нойер по голлинията и излезе в ъглов.Пак голямо щастие.

18та минута: Левандовски направи уникален пропуск.Това бе всичко сериозно,което Байерн сътвори за този мач в атака.

39та минута: Алвеш повтаря упражнението на Суарес и бие в левия крак на Нойер,който пак се е разперил като Батман и има за трети път див късмет.

57ма минута: Меси бие право в Нойер и вратарят лови все едно се играе на народна топка.

61ва минута: Неймар не я овладя иначе ставаше страшно

77ма минута: Късметът свърши.Удар на Меси в левия ъгъл на германската врата и гол.Точен,но в никакъв случай силен удар.Класен вратар го вади това.Ето тук вече да заема буквата Щ или Ш или разкрачено М и т.н. но да го извади.Още повече ударът бе в ъгъла където бе Нойер.Вратарят е виновен за този гол.Преди това и защитник сбърка,но това е друга грешка.

80та минута: Меси получава,чупи кръста на някакъв маймуняк и прехвърля Нойер.Тук вратарят няма никаква вина.

94та минута: Меси извежда Неймар сам срещу Нойер.Германецът пак разпери ръце,после полушпагати опита,но бразилчето просто я би покрай него.Тук вратарят също няма никаква вина.

 

Това бе мачът снощи.Ето едно линкче,че да си опресните инфото.http://www.sportal.bg/video.php?video=76248

 

Не съм пристрастен в този двубой и го гледах без всякакви емоции.Нямам нито Баварски нито Каталунски очила :beach_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О.К., за всички вече стана ясно, че Меси, е Големия, Лош и Зъл гений, при това от друга планета - явно, планетата на злите джуджета, който е намерил по незнаен начин, парче Криптонит, с което е сразил Баварския Колос...

Хайде, стига прехласвания по едните и плюене по другите... Аман от българщина - победителя се величае, падналия го ритаме!!!

Мач, като всички други, но за Европа...

Ако Левски, победи Байерн или Барса, да кажем, че е чудо, ама точно за този мач..., смешно е!

Да - Нойер е най-добрия, да - Меси също, даже гелосания е добър - без талант, но с много труд.

Много ще ми е интересно, да чета коментарите, ако Юве победи Реал, а Байерн - Барселона.

Тогава какво - звездите и подредбата им, ще са виновни, или - черна котка, счупено огледало, минаване под стълба...

То, и Бразилия бяха фаворит, даже световни шампиони, ама пустия му късмет..., Вермахта в атака, язък за прогнозите...

Сукачев бил зле - а, ние - юристи, лекари, инжИнери, IT-спецове и прочие "разбирачи", като останалите 7 милиона..., егати племето!

Поздрави, лека и спокойна вечер, че утре сме на работа!

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.