Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

Въпросът ми е към пловдивчани и по-точно към ботевистите.  Наясно ли сте юридически сегашният Ботев дали е нов клуб или си е същият Ботев и при Христолов.В смисъл ако сегашният Ботев е нов клуб старият,който бе собственост на Митьо Селския е закрит,така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

ЛЕВСКАРИ довечера всички на стадиона и пред телевизора!
levski.gif

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следва дебелашки хумор, моля тънкообидните да го прескочат:

 

ЛЕВСКАРИ довечера всички на стадиона и пред телевизора!
levski.gif

Вие у "Б" група си починахте  :beach_2: и сега с нови сили на терена  :threaten: а после  :cray:

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е към пловдивчани и по-точно към ботевистите.  Наясно ли сте юридически сегашният Ботев дали е нов клуб или си е същият Ботев и при Христолов.В смисъл ако сегашният Ботев е нов клуб старият,който бе собственост на Митьо Селския е закрит,така ли?

 

Ванка, сега чета какво си писал. Рядко влизам в тази тема. Не съм от Ботев, за да ти отговоря. Не съм и от останалите пловдивски отбори.

От Левски съм. Но в момента даже и състава не им зная. Левскар съм от както съм и шкодаджия. От времето на Гунди и Котков.

Живо се интересувах от отбора до момента в който играеха Сираков и неговото поколение. И от части времето на треньора Стоилов и

участието в Шампионската лига. Вече ми е безинтересно. Няма я онази тръпка. Като знам и футболистите, че са някакви наемници и ги интересуват само паричките. Прекалено сме задоволени от футбол. Преди гледахме само родното първенство и през 4г. Световно или Европейско. И всяка пролет финалите на Европейските клубни турнири. Това беше. Сега нямам интерес. Не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иииии...., Само Лееееевски, само Леееевски, само Левски еее, само Левски еее...

Честито на всички левскари - здрав мач, много хъс и от двата отбора, типичните безпочвени претенции и от двете страни, и за десерт - страхотен гол, дори и за стандартите на големия футбол!

Честито и наздраве!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иииии...., Само Лееееевски, само Леееевски, само Левски еее, само Левски еее...

Честито на всички левскари ......

 

:banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Прекалено сме задоволени от футбол. Преди гледахме само родното първенство и през 4г. Световно или Европейско. И всяка пролет финалите на Европейските клубни турнири. Това беше. Сега нямам интерес. Не знам.

Първо искам и аз да честитя победата на всички Левскари.Аз не веднъж съм споделял,че съм син привърженик и много се радвам,че победихме най-силния в момента български отбор.Левски е в жестока криза от 6-7години насам и подобни успехи са толкова редки,че човек наистина е изненадан при подобен резултат.По принцип Лудогорец по-трудно играе със сините в сравнение с ЦСКА например,но да успееш да ги елиминираш в два мача  е сериозен успех.Дано Левски да оцелее въобще като клуб,защото вървим по пътя на червените по спиралата надолу.

 

По отношение на презадоволеността от футбол съм съгласен с Жоро.

За Ботев ми е интересно,дали старият клуб е закрит или сегашният е същият клуб,но с променена форма на управление.

Редактирано от BlueSoulReaver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следва дебелашки хумор, моля тънкообидните да го прескочат:

 

 

 

Вие у "Б" група си починахте :beach_2: и сега с нови сили на терена :threaten: а после :cray:

Абе ние нека вземем купата, пък шегаджийте с тънкия/дебелия хумор и тиквените медали да си останете;-)

 

Поздрави от Гонзо и Щуролес за всички сесекари и честита поредна победа над Лудогорец на всички Левскари;-)

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото винаги е забавно да следиш след успех на ЛЕВСКИ, как феновете на ЦСКА, Ботев и техните разсейки из страната, страдат/злобеят неприкрито и всячески се опитват да омаловажат успеха ни, вместо достойно да честитят на победителите!

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,бяхте се изпокрили като мишки,сега пак изпълзяхте и си избивате комплексите,особено идола ви-Гонзо(с нечленоразделната си реч)!

То,толкова бой изядохте последните години от Стойчо,че още дълго време ще ви държи!

 

Все пак,евала за победата и си гледайте във вашата паничка,а не в чуждата.

Поздрави и дано да не изпаднете в Б-група!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така- покажете злобата, не я крийте, ние и без това ви знаем, че сте двулични, също като идола ви - Зимбройчо Муров Симитлийски;-) А колкото до изпадането-вие вече сте го правили, та ще се учим от вас-ще потърсим някой да се обединим, майната му на достойнството!

А колкото до боя-направете ни 9 поредни победи(колкото ни сме ви правили), изравнете ни, или ни поведете в преките двубои, пък тогава си отваряйте устата.

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, дайде да върнем темата в нормалния и тон ;) Нека покажем, че можем да сме културни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, дайде да върнем темата в нормалния и тон ;) Нека покажем, че можем да сме културни.

ОК,Пепи!

Пиийс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей затова не се кефя на футбола. Няма друг спорт, в който феновете да са толкова озлобени едни към други. Не го разбирам това. :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе наистина бяха поизстрадали левскарите. Техният 100-годишен юбилей беше по-катастрофален откъм резултати дори от 50-годишния на ЦСКА :)

 

Допреди 6 месеца бяха съвсем втасали, но сега показват признаци на съживяване и освен това малко повече хъс. Класа няма, но поне искрица се показва. Докато при нас в момента е майка плаче. А преди 6 месеца само се биехме в гърдите колко сме велики...нещата много бързо се променят както виждаме, затова по-умерено с изказванията призовавам всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,бяхте се изпокрили като мишки,сега пак изпълзяхте и си избивате комплексите,особено идола ви-Гонзо(с нечленоразделната си реч)!

То,толкова бой изядохте последните години от Стойчо,че още дълго време ще ви държи!

 

Все пак,евала за победата и си гледайте във вашата паничка,а не в чуждата.

Поздрави и дано да не изпаднете в Б-група!

Аз също смятам,че трябва да сме по-умерени в изказите,защото ще опростачим форума.

1.По отношение на Гонзо си абсолютно прав:Елементарен е,но по простотия и комплексария не отстъпва на бившия Ви треньор Стойчо Младенов и  настоящия Супата.

2.По отношение на Шестте победи на ЦСКА над Левски само припомням че не са поредни,а имаше две ремита за купата между тях.През средата на 90те Левски имаше Девет Поредни победи над ЦСКА,дори ремита нямаше.Абсолютен рекорд до момента във вечното съперничество.Десетото дерби го загубихме с 0-1 през втория полусезон на 1996г. и него шампионат Славия вдигна със СИК титлата.Всъщност и сега имаме 15 победи в повече спрямо червените в преките двубои.

3.За паничката си напълно прав,всеки трябва да си гледа отбора,но в случая Лъчезар бе провокиран от Изолини с почивката в Б група.Да, във втората шестица ни е мястото,но това не е Бгрупа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам,че трябва да сме по-умерени в изказите,защото ще опростачим форума.

.........

3.За паничката си напълно прав,всеки трябва да си гледа отбора,но в случая Лъчезар бе провокиран от Изолини с почивката в Б група.Да, във втората шестица ни е мястото,но това не е Бгрупа.

 

Абе ние нека вземем купата, пък шегаджийте с тънкия/дебелия хумор и тиквените медали да си останете;-)

 

Поздрави от Гонзо и Щуролес за всички сесекари и честита поредна победа над Лудогорец на всички Левскари;-)

 

Само дето ми се струвами, че в случая Лъчезар е приел моя пост точно както беше написан - като подръпване за опашката, а не като провокация. Още повече, че моя коментар е написан преди мача и втория му пост си го пуснах покрай ушите, че не се отнася за мен. Иначе къде ще му излезе края? 

Тъй че: Само MANUTD :tongue_1:  (дето Евъртън ни биха като мачки у дирек)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да не е у форума, ще си го кажем на НИМ......

И по-добре да не си мерим онази работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам само няколко въпроса и приключвам с темата:

1.Колко червени фена отговориха на фактите, които споделихме с Иван?

2.Колко червени фена поздравиха радващите се единствено и само на скромната си победа левскари (без никакви обиди и бъзици/откровени подигравки)

3. Кои започнаха, продължиха и поддържаха с "тънкия" си хумор, толкова забавни за форума неща, като умишлено писане на име с правописна грешка, изпращане в Б група и квалификации като "нечленоразделен", "тънкообиден", "мишки" и тн.

4. На база горните въпроси - кои стартира "меренето"?

5. И един офтопик - а победа или поне гол кога?;-)

 

Поздрав.

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега"Лъчезар",що се тормозиш рано сутрин в събота.Гледай по ведро на живота.Все пак името ти предполага това.

Пожелавам ти един прекрасен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ние /ЦСКА/, утре те /ЛС/...........!

Лошото е, че играта и на двата отбора никаква я няма.

Още първия мач в Европа и ще си проличи истината.

За какво е цялото това напъване, тогава ....?

 

Ще се самоцитирам отпреди 1 година.

Нищо не се е променило до момента!

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм момчета.Давайте да си караме Шкодите,а някои от нас да си слушаме Метъла и да не се занимаваме с дребнавости.Смятам,че в този форум човек може само приятели да намери и няма място за безсмислени конфликти.  Аз например днес следобед смятам да отпраша за Обзор с пълна газ и МетълМашините от Швеция Сабатон да ехтят от Болерото :banger_2:

Знаете,че си взех РСката в Червен Корида цвят  ......................................... :friends:

Редактирано от BlueSoulReaver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.