Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

Ти не чакай прекалено дълго, че да не би Васко да се смее на края. Че ха си написал нещо похвално и после падаме поне три мача...

Добър съвет.Газиме ман.ю :cleaning: ,после арсенал :cleaning:  и вдигаме поглед към сити. :come_to_me: Освен ако не стане така. :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

Добър съвет.Газиме ман.ю :cleaning: ,после арсенал :cleaning:  и вдигаме поглед към сити. :come_to_me: Освен ако не стане така. :sorry:

Ехаааа, много напъна балона  :download:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър съвет.Газиме ман.ю :cleaning: ,после арсенал....  и вдигаме поглед към сити. :come_to_me: Освен ако не стане така. :sorry:

 

Това много харесвам в теб .... безграничен оптимизъм  :tooth:

 

Реално , с оглед моментната форма на Ливърпул и тази на Ман Ю и най-вече странните "решения" на "ЖелЕзното лале" , има немалка вероятност Ливърпул ... да вземе максимума , т,е, равен  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това много харесвам в теб .... безграничен оптимизъм  :tooth:

 

Реално , с оглед моментната форма на Ливърпул и тази на Ман Ю и най-вече странните "решения" на "ЖелЕзното лале" , има немалка вероятност Ливърпул ... да вземе максимума , т,е, равен  ;)

Скъса ме от смях.Надявай се,с юнайтед си требе надежда :jester: .(благодаря че пишеш името на Ливърпул с главна буква) :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен, че Юве биха! Надиграха категорично Борусия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ливърпул бяха трагични първото полувреме, но второто просто Рефчестър си доказват името....направо са скандални. Този Фил Джоунс беше за гонене още първото полувреме, а сега второто пак му се размина за зверски влизания. За играта с ръка на Ди Мария също съм без думи.

 

Но Мата показа страшна класа и при двата гола, признавам !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата отбора се хвърлиха на кръв, но Юнайтед успя да играе по-добре :hi:Дузпата трябваше да я дадат на Мата да си направи хеттрика, ясно беше че Руни ще я изтърве!

За компенсация другата седмица обещавам да викам за Ливърпул и много ще се радвам като победят Арсенал :P  

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина мача беше напрегнат. За мен удоволствието бе двойно , първо заради победата и красивите голове и второ ... заради това,че Васко (vasilisa) седя до мен - безценно!

 

 

post-4899-0-67297300-1427039267_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васка , 10 капки в чаша вода и ше ти мине :)

Пих.Много ме боли че Марто беше с мене.Трябваше да трая и да ям солети.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пих.Много ме боли че Марто беше с мене.Трябваше да трая и да ям солети.

Вие мача гледахте ли?  :air_kiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пих.Много ме боли че Марто беше с мене.Трябваше да трая и да ям солети.

Пробвай и сладкото , което както бях обещал ти донесох...за да оправи вкуса на горчивото....

Като утеха..и аз ще викам за Ливърпул срещу Арсенал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах само второто, но нещо не мога да се зарадвам на победата. Поредният ни жалък мач. Няма желание и хъс, абсолютно статични при изнасяне на топката - Ливърпул с 10 човека ни пресират и принуждават да грешиме, както стана и гола на Ливърпул. Една контра не отиграха като хората. Много зле. Не знам каква 4-ка ще влизаме, ама не сме за там. Не виждам особен прогрес и този сезон. Като вземем впредвид играчите, с които разполага Ван Гаал, а Мойс ги нямаше, посредствеността е същата. За съдията не съм съгласен, влизането на Джоунс от 2рото не беше за червен по никакъв начин. Виж, Шкъртел трябваше да си замине под душа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Е такъв Юнайтед отдавна не бях виждал! Супер мач и супер резултат!,

Напълни ми се душата! Наистина си е ВЕЛИК ден :) Страхотен мач.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа ненавиждам ги тези Юнайтед, аз съм си фен на Ливърпул, нищо че са гола вода. Тази година Челси си е шампион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.