Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен проблем с парното и охлаждане на колата


setbul

Recommended Posts

Здравейте колеги,абе карах си по черен път (на връщане от риба)на ниска предавка естествено и колата си загря нормално до работната темп. на двигателя..........,когато излязох на шосето и шофирайки с 70-80 км/час температурата на двигателя падна до наполовина от нормалната работна и без да съм пипал нищо от жалюзите започна да се чуства лека топлина(въртока за топло студено си е на студено и вентилаторът е изключен) и така около 20 км фабийката не можа да загрее.

Имал съм подобни проблеми и с климатика(както си работи и охлажда изведнъж започва да духа горещо като калорифер)които съм описал в друга тема. Чудя се какво да правя че ми е писнало да плащам на пишман майстори?? :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ,че истива като караш бързо е от термостата но за климатика незнам.Ватре във въздуховода централния има един датчик които мери каква температура излиза от средните духалки на парното освен нещо тои да се е сдухал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.