Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся си кожа


Guest vankovarnata

Recommended Posts

Търся си кожа да се облека, по възможност черна със залепен дунапрен до 5мм., към 10метра. При наличие на кафява пак не отказвам. Връзка тук иначе ще ме бият, ако научат.

 

Писах връзка тук, понеже жената ще подскочи от 10+ коли и знае само 7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естествена или изкуствена? ако е изкуствена има почти на всякъде ,ще си залепиш дунапрена допълнително. иначе мога да ти намеря и тапицерска естествена ,но там е на квадрат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери склада на фирма Инфлама занимават се с дистрибуция на кожи и дамаски има много видове ще познаеш кои е твоиа и могат да те насочат за тапицер ако ти триябва.В варна им е централния склад аз съм работил в русенскиа склад ниамам информация каде точно се намира варненския.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.