Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съединителят сякаш задържа Октавия 2


glocker

Recommended Posts

Здравейте,

Става въпрос за Октавия 2 1,9ТДИ 4Х4.

От известно време ми се случва следното. Трудно включване на първа скорост е едното.

Съединителя сякаш задържа долу сам /залепя/ прави го не много често без значение на коя скорост съм. Мислех , че е от стелката ,но не е.

Днес след включване усетих два леки удара сякаш не беше включила на скорост въпреки , че потеглих.

Това с включването на първата ми го е правила и друг път и в фирмения сервиз ми казаха , че е характерно за шест степенните скоростни кутии. Някакъв лагер на капака на кутията правел проблем.

Да обаче аз си мисля за съединителя....Колата е на 190 000км.

 

Ако някой му се е случвало ..Моля да сподели:)

Благодаря предварително...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да напиша , че проблем има и със включване на задната /която е в същата позиция/ но тези проблеми не са редовни ..появяват се и изчезват. Промените с усилието на натискането на съединителя ..и "залепването" му в долна позиция от какво може да е ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.