Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с ускореноето


Leibstandarte

Recommended Posts

Здравейте, притежавам Октавия 1999г 1.9 110TDI седан, имам проблем с ускореноето, имам чувството че колата не е това което трябва да бъде.Купих я преди 1 месец, смених масла филтри ремъци и пак е така.Много бавно набира за 110 коня според мен, а трябва да е по-пъргава, какъв може да е проблема ? Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Трябва да направиш качествена диагностика с преглед на всичко по управлението на турбината.Да направиш запис на живи данни - логфайл и тогава ще се разбере от какво е! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Трябва да направиш качествена диагностика с преглед на всичко по управлението на турбината.Да направиш запис на живи данни - логфайл и тогава ще се разбере от какво е! :smt017

Просто трябва да отида да я закачат на компютър, това ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто трябва да отида да я закачат на компютър, това ли е ?

 

По-скоро, като отидеш да я закачат на компютър, не трябва да стоиш на едно място, ами да караш колата, а през това време "разбирач" да гледа и да записва какво изкарва, като данни и да се разбере откъде идва проблемът. Може да е всичко. Ако не е правена скоро диагностика, или изобщо не е закачана - виж, дали няма да изплюе нещо, преди да гледате живите данни (карането и гледането) - това е най-обикновеното закачане, стои се на едно място и се гледа за грешки...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имах подобен проблем самоче се оказа при мен лесният вариант единият отвор на ауспуха беше запушен от ватата намираща се в него и катоя поизчистих се оправиха оборотитеи и започна да се набира по добре при тръгване,а и шумът на двигателя се промени стана един по тих ,но пък гарнето стана леко по шумничко.

Държа да отбележа че колата мие на Бензин нее като при твоят случаи дизел .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама няма нужда,всеки да изказва мнение,неговата кола някога какво се е случило че не върви

няма смисъл-просто да отиде при диагностик експерт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кажи къде се намираш? Може да има и по-удачни места за диагностика.

Намирам се във Варна.

 

Най-накрая изплю камъчето !!! smile091 Ползвай жокера на frass !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.