Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сеат Леон СА7333 инфо,проблеми и т.н.


ijnm

Recommended Posts

Здравейте колеги, интересува ме мнение и инфо някой ако знае нещо за въпросния Сеат :

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=46mtqq

Преди е бил с номер СА 7333 и се е пускал на 202-ра. Приятел я взе ,уж била с турбо от 2.7 тди, има голям кулер и турбопътища но колата не върви, пуши бая но неще да мръдне, върви по малко от сток 131 пд а надува 2.0- 2.2бара пик, а най- интересното е че мапа които са и сложили дори не е с буква С на края, прилича ми на 110-тков ?

Колеги помагайте с инфо за колата.

Благодаря предварително !

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни линк които да води към колата!

 

П.С: Поправи си линка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Осрали са ги нещата - тъй мисля.

И изобщо не е било нужно да сменяват турбото - защото наличното, 1749 май че беше, с малкия студен охлюв, допуска форсване до 160 коня, та дори и до малко повече, като съвсем не е нужно налягането да се качва чак толкова.

Доста пуши - значи вкарват повече гориво, пък малко въздух..... И горивото вместо да отива в конски сили - се превръща в сажди :mrgreen:

От което пък файда - никаква.

А кулера и турбопътищата - айде да не ги коментирам и тях, защото ще кажа неща, които не са за пред пресата.

А ти какво - искаш да се пробваш да й оправиш бакиите на тази кола ли?

Въпросът обаче е - дали си струва?

В смисъл - няма ли да вбухаш прекалено много пари и труд? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.