Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща Пчелина-21.09.2013г.


PVV

Recommended Posts

Лятото свърши, който ходил на море- ходил, който правил трушии- правил. Време е да се преброим под знамената и да сгънем по някоя мръвка.Мястото е известно- местността Пчелина край Разград. Аз съм там след 10ч. Ще нося барбекю и въглища. Грабвайте мръвките и кой квот пие.Който дойде-дойде. Който не, ще съжалява. s_flag s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката се получи по всички канони на братството. Не остана никакво съмнение,че можем да ядем , пием и се веселим. А някои разправят така вицове,че част от дамите се просълзиха и явно имаха болки в корема. Благодаря на Иван и Тодор , че ни посетиха и се включиха в срещата. Стана като традиция русенлии да идват в Разград на срещите и ние да ходим на техните. Сутринта отидох по-рано за да запазя беседка, ( добре ,че натравих това, щото 15 минути след мен се изсипаха 30 деца от някакво училище, но аз бях маркирал територията със знамената) :mrgreen: И докато чаках другите прочетох пресата и изпих три броя 3 в 1.

post-2096-138453492625_thumb.jpg

post-2096-13845349277_thumb.jpg

 

Русенлии дойдоха първи, докато нашите жени се мотаха в Била. Построихме се, преброихме се и се започна. Пробвахме и новия парктроник на Иван как действа. Професионално е сложен и спокойно можеш да ръчкаш на задна Ванка.

 

post-2096-138453492775_thumb.jpg

post-2096-138453492779_thumb.jpg

post-2096-138453492784_thumb.jpg

post-2096-138453492789_thumb.jpg

post-2096-138453492795_thumb.jpg

post-2096-138453492808_thumb.jpg

post-2096-138453492799_thumb.jpg

post-2096-138453492813_thumb.jpg

 

Предполагам и други ще пуснат снимки. Аз останах много доволен от приятната компания и сладките приказки с колегите. Жените се наприказваха и те както си знаят и надвечер разтурихме с нежелание моабета, но взе да става хладно. Срещите вече станаха редовни сезонни и още от сега замисляме зимната такава на Пчелина с червено винце и тежка мръвка.

 

Поздрави на цялата шкода общност от Разград ! s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна среща с хубави хора на хубаво място. Благодарим на домакините за "преброяването" под знамената на s_flag . smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.