Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за подлакатник


badema_78

Recommended Posts

Колеги,от скоро съм собственик на Фабиа 1 и искам да и монтирам подлакътник ( оригинален) но не намирам такъв.

Имали въобще Фабиа с подлакътник (заводско) или от друг модел на vag групата да пасва?

Благодаря предварително.Ако някой има, аз съм човека!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма оригинален.

Има афтърмаркет решения.

Адаш, имаш ли номер на оригинален- аз търся 2 години- никъде не намирам дори парт намбър, ЕТ също твърдят, че няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм само вариант на Камей, доста грозноват, в стил Голф 4/О1 се вдига, закрепва се на мястото на задния пепелник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След кратък преглед и аз не мога да открия парт номера му. Но имаше и беше различен номер от този на О1, но същия на вид. Монтираше се на мястото на държача за чаша между двете седалки и в комплекта имаше и пластмасова лайстна която прикравеше оставащия отвор от държача към задната седалка. Не мога да се сетя кой си го монтира, явно не е от по-пишещите колеги, но си спомням че 300 лв ми се виждаха и тогава и сега абсурно много.

В бришкода на тема Fabia OEM armrest има мнение, че вече са спрени от производство и са били много редки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги от скоро съм собственик фабия1 и искам да и монтирам подлакатник ( оригинален) но ненамирам такъв.имали въобще фабия с подлакатник (заводско) или от друг модел на vag групата да пасва?благодаря предварително.ако някой има аз сам човека

има , : http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znack ... timent=437 -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този няма нищо общо с ОЕМ подлакътник- това е точно грозника на Камей, за който говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв подлакътник и съм много доволен. Единственото , което ме дразни е, че няма механизъм за задържане в най-горно положение (както при оригиналния) ако се наложи да се вдигне. Иначе регулирането по височина с болта отзад е в досатъчно голям диапазон и е още едно място за съхранение. На мен лично ми е много удобен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.