Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Skoda Citigo 1.0 fresh


Angel Georgiev

Recommended Posts

За сега съм очарован от колата. В града има разход около 5/100, което много силно ме впечатлява. Управлява се изключително леко, а като отидох до Маргел за алуминиеви джанти и зимни гуми бях силно впечатлен: оказа се, че 14" джанти + гуми + монтаж демонтаж са под 600 лева общо :)

post-13918-138453499114_thumb.jpeg

post-13918-138453499118_thumb.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е, мен много ме радва СитиГоу. Със здраве да си я караш :-)

 

П.С. Прочетох, че си чакал около месец и нещо - Fresh модификацията не е ли само за автомобили на склад ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕураТек под "автомобили на склад" разбират и такива, които са поръчани от тях и се чака да пристигнат в България :)

 

Днес се разходихме до с. Белчин. 100 км извънградско и разход малко над 3/100! Невероятно автомобил че :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕураТек под "автомобили на склад" разбират и такива, които са поръчани от тях и се чака да пристигнат в България :)

 

Днес се разходихме до с. Белчин. 100 км извънградско и разход малко над 3/100! Невероятно автомобил че :)

Аха, разбрах. Би ли споделил за ангренажния ремък наистина ли не се сменя, а само подлежи на проверка на 150к км, както четох в някоя от темите ? Предполагам, че в книжката, която си получил с колата пише повече по въпроса.

 

И още един въпрос - предполагам, че доста бързо загрява след студен старт, имаш ли вече наблюдения над това ?

 

Супер е колата. И аз съм голям фен на модела s_flag

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

@Аngel Georgiev

Би ли споделил повече преки впечатления от колата ? Изминаха няколко месеца, предполагам, че си й навъртял доста км. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Автомобилчето е наистина страхотно, но след почти година решихме да го заменим с New Skoda Octavia MK3... чакаме я с нетърпение някъде през Октомври 2014 г. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилчето е наистина страхотно, но след почти година решихме да го заменим с New Skoda Octavia MK3... чакаме я с нетърпение някъде през Октомври 2014 г. :)

 

Това е добре новина, отново честито за избора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.