Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не пали...


valezar

Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем с Румстъра. Като се опитам да запаля, върти нормално, но не иска да запали. Сякаш няма нафта, а има :-k В понеделник ще я закарам към шкода, но все пак да ви питам дали имате идея от какво може да е проблема.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери горивния маркуч при двигателя.Колеги от форума се оплакваха, че се износва и къса на 1.4 TDI.Помпата чува ли се като дадеш на контакт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобец, надали може да е толкова съдран маркуча, че да не пали от него. А и най-малкото ще се излива нафта като от лейка. ;) Пепи хубаво се е насочил към някоя "необичайна" лампа на таблото (имобилайзера). :-k А и още причини може да има, със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма теч, помпата си издава същия звук както преди и не се забелязват необичайни лампи по таблото. Един познат ме насочи към датчик на коляновия вал...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, най-добре се насочи към диагностика, вместо да гадаем само. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен беше от затлачена бензинова помпа... , благодарение на Schell :smt0344 smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.