Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Слабо свети арм. табло


gen4o_40

Recommended Posts

Здравейте,

имам едно въпросче.... карам Фабия 2001г. 1,9 СДИ от 2 години.Наскоро се появи нов проблем, който много ме озадачи, та реших да го споделя: осветлението на таблото обикновено светеше щом запаля фаровете, ако след това тръгна да паля - загасва леко докато запали колата и след това светва отново, при мен обаче след като запали колата, таблото не светва.Съвсем лекичко свети, централната конзола въобще не свети и е истинско мъчение да се кара вечер.Гледах бушоните, не открих нищо особено...Предположих, че може акумулатора да сдава багажа, но не е там проблема.

Извинявам се ако въпроса е разискван във форума, ама не го намерих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изобщо не свети или съвсем леко свети? Ако не свети изобщо: бушон, кабел, букса, нещо изгоряло по таблото, ако има механизъм за регулиране на осветлението и накрая тоците минават през ключа на фаровете и е възможно да са зацапани местата на контакт и да няма ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изобщо не свети или съвсем леко свети? Ако не свети изобщо: бушон, кабел, букса, нещо изгоряло по таблото, ако има механизъм за регулиране на осветлението и накрая тоците минават през ключа на фаровете и е възможно да са зацапани местата на контакт и да няма ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро приятели,проблема е решен. Оказа се изгоряло бушонче /от тези малките 5 амп./ и изгорели крушцици за осветление на задния номер. Не знаех, че като изгорят крушките на номера и няма да ти свети таблото. Егати...... smile175

Благодаря Ви колеги за помоща. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да де ама нали писа че си проверил бушоните и те така. За светлините на новера не съм сигурен ама и да изгорят таблото трябва да си свети а проблема ти е бил в бушона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.