Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

лампички в бутоните на таблото


petkov23

Recommended Posts

Колеги как се сменят въпросните лампички на бутоните за фаровете, габарити и т.н.

Понеже моите светят различни цветове и е доста цигания, ако може да кажете модела на самите крушки и как се свалят, понеже свалих бутона но нататък не знам как се разглобява доста го чоплих с отвертката но ме беше страх да не го счупя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си свалил бутона, внимателно с малка отвертка отщипваш и махаш предното му капаче и вътре виждаш крушката. Върху крушката има цветен шлаух и щом ти светят различен цвят според мен може шлауха да е потъмнял от топлината или да са слагани крушки без шлаух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е по-добре да си вземеш нови/втора ръка бутони с еднакво светещи лампи. С Гената The Best Forman сме отваряли бутона за нагревателя на задното стъкло и ако и другите са като него........... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките бутони са еднакви, свалях и аз предните капачета и да някои имат зелен шлаух, но на някои от топлината зелената част е станала на парчета и се търкалят около крушката, въпроса ми е как да сваля самите крушки, дали се дърпат напред като тези около врътките за парното или са с някаква фасунка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.