Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оригинални говорители във вратите за Октавия 1


SawBass

Recommended Posts

Здравейте колеги,

продавам си оригиналните говорители от предната линия (баси и пищялки), а скоро и задните, но за тях ще пусна или друга тема или ще пиша тук.

Та... лично според мен говорителите работят перфектно, като единствената забележка е, че при по-голямо натоварване левия говорител започва да "пръцка" :D Към останалите компоненти до момента нямам никакви забележки.

 

Цената която им търся е 50 лева за целия комплект, като за колеги от форума и сериозни хора коментара е задължителен !!!

 

П.П. Ако някой има сериозен интерес или просто иска да ги види нека ми пише и ще кача или пратя снимки, тъй като в момента нямам налични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задните в какво състояние са и какви пари им търсиш?

п.п. от гаража ти видях, че колата е комби, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами смятам, че задните говорители са в прилично състояние. Естествено нямам нищо против и да се изпробват и да се коментира вече след пробата :) иначе за задните 40 някъде (пак повтарям, че след изпробване нещата може да седят и по друг начин :))

 

П.П. Правилно си разбрал колега :) колата е комби, а аз съм от София

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

Здравей колега на мен ми трябват ПИЩЯЛКИТЕ 4 броя ако ги имаш още и са здрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ако е удобно остави едно телефонче да се разбереме за пищялките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.