Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теч от тавана - по-точно в багажника на О1 комби


mitaraf

Recommended Posts

  Здравей колега Antwerpen  не знам точно от къде ти  тече но  при комбито можеш да видиш поне  от къде ти увличат капките вода за да се ориентирам  да те насоча по точно .  

Може да е от уплътнението на самата антена  към тавана , другият вариант е от черните лайснички на покрива  те се откопчават и  прегледай по самия таван  където те лежат  дали няма (пукнатина ,люспи от повдигната боя от ръжда) в каналчето  или около самите болтове,които държат лайсната  и  от там да ти пропуска вода в купето.

Ако имаш люк може и да е запушен някои от отводните каналчта .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Днес пак гледах за някакви следи от къде влиза пустата вода.

Значи тя се събира в една кухина от лявата страна зад стопа, има капаци от мек матеиал който се откопчават с щипки и от там се развива самия стоп.

Подозренията са ми от 2 места

1-во да не е от стопа - но като гледам не е хлабав , не си личи да има пролука или скъсано оплътнение.

2-ро може да е от прозореца който е над калника сякаш водата се стича над калника защото и там е мокро.

по тавана нямам петна и това ме води на мисълта че не е от тавана а някъде по-ниско.

А сега няма и как да видя че в Пловдив не спира да вали.а нямам гараж къде да я прибера.

Айде със здраве и да хапнете рибка довечера за празника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да ти е изкочил маркуча на водата за задната чистачка?Моята постоянно го прави тоя номер и не мога да си обясня какво прече на налягането на водата та да излиза от щуцера,който е в споменатия джоб.Там има и букси за стоповете и ако не се подсушават ще има цвето музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех че може да е този маркуч но при сухо време няма проблем , а и течноста за чистачки е ароматизирана и с син цвят щях да забележа разликата.

Наистина е пълно с кабеляк и ме е страх да не стане някое късо

Утре ще я карам на маистор да я види и да си каже мнението,

Та ако имам резултат ще пиша.през това време разчитам на още мнения къде да търся проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.