Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с температурата!


oxs

Recommended Posts

Здравейте,

колата ми е Окатавия 1, 1,9 TDI, 90 к.с., AGR.

В началото на лятото ми се наложи да сменя температурен датчик и термостат защото загряваше, след което всичко беше ок.

Преди 3 седмици колата отново беше в бокса, защото спуках маркуч и губех охладителна течност, след смяната вече не губех антифриз, но колата започна да загрява много бавно, до онзи ден, когато стрелката на температурния датчик на таблото спря въобще да се движи.

Отново смених термостат, а по съвет и капачката на казанчето на охладителната течност.

В момента стрелката стига до 45 градуса (първата чертичка) и - дотам. Иначе перките се пускат и системата изглежда да работи, но показанията на таблото не са ок.

Моля за мнение, нещо пропускам, а не знам какво... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да имаш проблем с таблото или датчика за температурата на таблото. Перките обаче ползват друг датчик, доколкото знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.