Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща: Вонеща вода 15-17.11.2013 год.


lubomirov1985

Recommended Posts

  • Отговори 97
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lubomirov1985

    21

  • BlackPearl

    14

  • VALDO

    9

  • masterOne

    8

Най-много писали в темата

Да бре.Разбирам те.То и с тези нафтови печки детето не може да заспи в колата от тва бръмчене! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрънчене другия път :lol:.Като влезне в колата бебето и започва да слуша моментално.И той ще е дизелджия усещам smile004 s_flag.Братле от ЕТ да не ти плащат да привличаш хората в TSI?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Ники - lubomirov1985 - двойна стая

2. Искрен - BlackPearl - двойна стая

3. Стенли - beer_champion - двойна стая

4. Жоро - VALDO - апартамент ( само за 16.11 )

5. Маджо - masterOne - двойна стая

6. Сами - bega4kata - двойна стая

7. Жоро - ABT - двойна стая

8. Пепи - Pechatara - двойна стая

9. Милен - Morkova - двойна стая

10. Цецо - Цецо75 - двойна стая

11. Емо - PRO - единична стая ( само за 16.11 )

12. Ники - coverdale - апартамент

13. Христо - единична стая

14. Пепи - Rapid - двойна стая

15. Чавдар - chavdarlk - апартамент

16. Димо - Димон - двойна стая ( само за 16.11 )

17. macabre - Вельо - двойна стая

18. Косьо - двойна стая

19. Жоро - Yaneff - двойна стая ( само за 16.11 )

20. Златко - zorozlatanov - единична стая

21. Zambata - двойна стая

22. Данчо - roodnb - двойна стая ( само за 16.11 )

23. siromaha - двойна стая ( само за 16.11 )

24. Жоро - ABT - тройна стая

25. Гришата - двойна стая

26. Камен - kastell64 - двойна стая

27. Живко Чернев - двойна стая

28. Маджо - masterOne - двойна стая

29. Стенли - beer_champion - двойна стая

30. Никола Иванов - Nikolas_N - eдинична стая

 

 

 

 

Резервацията е направена. Към момента нещата стоят така:

 

за 15 и 16-ти:

 

двойна стая - 19 бр.

единична стая - 3 бр.

апартамент - 2 бр.

 

 

само за 16-ти:

 

двойна стая - 4 бр.

единична стая - 1 бр.

апартамент - 1 бр.

 

Предлагам DJ да си наемем, както е било преди и да го направим по следния начин:

 

За 15 - ти сме 45 човека. Предлагам да съберем от всеки по 3 лева и да го наемем до 1ч. пък после ще видим.

 

За 16 - ти сме 43 човека. Предлагам да съберем от всеки по 3 лева и да го наемем до 1ч. пък после ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Мноооооого добра среща, много. Аз съм супер доволен - партито беше на макс :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕВАЛА!

 

Изкъртващо мероприятие!

Първата вечер започна малко слабичко....,(че с Моркова, Миро и zambata )довършихме в Спайдър в Търново, но втората беше запомняща! Най-вече Бирата как танцуваше с "китайската роза"!

 

Много ми харесва тази среща.

Имаше и доста развлечения: Джаги (Mоркова ме СПУКА с 9-1 и бързаше да пусне във Фейса резултата), билярд  TDI vs TSI team..........и накрая имаше ОТМЪЩЕНИЕТО: на тенис на маса всеки гейм Моркова ми викаше..... НЯМА ДА МЕ БИЕШ НА 0 !
Трябва да има малко уважение все пак: 11:1 / 11:3 / 11:4 го бих :) !
Басейнче, сауна, парна баня, банкет с приятни хора....какво повече да иска човек. Покарахме, повозихме се и така неусетно изминаха 2та дни....хич не ми се прибираше, ама няма как!

Който дойде се смя...., който не дойде - изтърва! (лично мнение)

То има само 2 думи: ШКОДА КЛУБ!

Поздрави,

Живи и здрави! :sunny:

 

П.С: Емо, Сами- гоУеми снимки, ЕВАЛА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрата сбирка на Вонеща Вода досега! :plate_skoda:

Само Лясковец май е бил по-силен до този момент, но рано или късно ще го надминем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, найстина хубава среща се получи , радвам се че успях да се запозная лично с част от съфорумци и благодарности на Маджо за возенето :banger_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма среща!

Първата вечер опуках Искрен 10:1, обаче той си мисли, че е 9:1, защото Сами беше бутнал брояча, за да им даде искрица надежда :D и Искрен заблудения така и не разбра какво стана. След това хапка-сръбка в ресторанта и с 80-90 към Търново :) Там един "културен" spider и се прибрахме да релаксираме. На другия ден ставане, закуска, кафенце в Търново, прибиране, басейнче, сауна, парна баня, пак басейнче - ПЪЛЕН РЕЛАКС! Гледахме малко "дерби" .. тия разхождаха фланелките, даже и неможаха да ги изпотят сигурно. След това тенис на маса. Искрен ме победи, но му направих 3 точки от backhand остана тежко замечтан. Хапване, пийване в ресторанта - ОСТРО!

По едно време започнаха да се късат салфетки, да се прави секс с растение /Бирен голям си ей/. И така до към 3 ...

 

П.С. Всичко беше огън и плява, нали така бе ботушар xaaxaaxax

Редактирано от Morkova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОгЕн и мокра плява бе, мисирок завеян!

Ама виж как от едно изречение- огЕн и мокра плява......уредих Миро да премине направо към работата, а не да се опознават :) Кога ти ще направиш такова нещо за приятеля си, момчето събота вечер уреждаше цяла вечер за 2ма ви, а ти само ходиш му подливаш вода.......или говориш само за себе си! УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ!

П.С: Да не види някой от мен за салфетките :)))))

Беше изкъртващо!

 

П.С: 10:1 обаче не е като 11:1 шума каталясала! И аз за разлика от теб съм спортсмен: На 0ла никога не се бие, да знаеш....за това ти дадох една точка, докато на джагата си я взех, то ако зависеше от теб и 20:0 да можеше , 20:0 щеше да ме биеш.....

Казах ти и на вечерята: На 0 се бие само МАДЖО  :P по стечение на обстоятелствата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както по традиция,срещата беше ИЗКЪРТВАЩА!!!

 Това е най-точното определение за срещата! Имаше културни мероприятия и не чак толкова, ама то покрай Искрен няма как   :wacko_2:

Извинявам се ако на някой снимки има неприлични сцени :blush:  Запознах се  с нови колеги, повозихме се малко, пийнахме малко, забавлявахме се малко, смяхме се МНОГО, но времето което прекарахме заедно беше безценно. 

Благодаря ви приятели за хубавата среща.

 

:flag_skoda:

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благородно ви завиждам, и ви поздравявам за перфектната ви организация. От снимките си личи че атмосферата е повече от приятна, а такива срещи стават само с Приятели. С нетърпение очаквам събора. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Това е най-точното определение за срещата! Имаше културни мероприятия и не чак толкова, ама то покрай Искрен няма как   :wacko_2:

Баща ми е шивач......,шивач съм си и аааааззззззззззз!!!

Дрехи шие татко, ............МАДЖО шия аз! :heat:

 

:dance:

 

Нали знаеш, че си ми слабост и та обичам Мадже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми е шивач......,шивач съм си и аааааззззззззззз!!!

Дрехи шие татко, ............МАДЖО шия аз! :heat:

 

:dance:

 

Нали знаеш, че си ми слабост и та обичам Мадже!

 И аз та обичам ама кат не си до мен  :friends:  брачет....

 

 

....аре махай се, аре махай се, аре изчезвай.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща, която дълго време ще помня.Два дни в компанията на приятели, купон както винаги на ниво. Благодаря на Исята и Маджо, че ме повозиха на бързи коли. Поклон момчета за хъса и мерака с който сте си ги направили. Велики сте! Благодарности и на Христо, че ми позволи да направя едно завойче с Бегачката. Пожелавам му много приятни емоции с нея и безаварийни километри.

Сами, мерси за масълцето, което ми мъкнеш чак от Варна!

Адмирации и за перфектната организация на срещата от страна на организатора- Любомиров!

Благодаря момчета за хубавите моменти прекарани с вас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих любовен смс от моето дръвче, каза, че ме чака отново. Аз понеже няма как да чакам една година и мисля, да го открадна от хотела някоя вечер и да си го докарам в София, да си живуркаме заедно и да му пръскам ствола редовно.!. :plate_censored:

 

Супер среща беше! Както се казва, аз си изкарах все едно, като за последно!

 

Благодаря на всички допринесли за веселото изкарване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много хубава среща се получи. Надявам се да има повече такива и за в бъдеще. Жалко, че трябваше да тръгна по-рано. Радвам се, че се запознах с колегите от форума (с когото не съм успял ще поправя това следващия път:) ). За билярда няма да коментирам, обаче почвам да тренирам джаги, така че следващия път Искрен ако ме вземе за съотборник, най-малко да я докараме до продължения и дузпи  B)

 

Поздрави и благодаря, че бях със вас на тази хубава среща.

 

:flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завидях ви пичове ! Още от сега се пиша за следващата среща, където и да е и когато и да е. ГоУеми сме ! :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееххх! Живот ли бе да го опишеш...Всички дадоха най-доброто от себе си, изкарахме си супер приятно! :dance:  :cheers:

Благодаря на всички, които бяха там ! :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.