Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спешно питане за продажба на Шкода 120


shotik

Recommended Posts

Пуснах обявата в Продавалник и ми пише някакъв ,че е от Щатите и иска да купи колата ,какво ще ме посъветвате?

 

Четете съобщенията от долу на горе.

 

Въобще има ли смисъл да се занимавам с него

 

 

 

08.09.2013 22:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Продавам Шкода 120Л

Изтрий съобщението

lokodog lokodog (22)

 

Ще Ви отговоря след два дни,на 10.09.2013 година,до тогава няма да я продам.

 

 

 

08.09.2013 22:19

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Продавам Шкода 120Л

Напиши отговор »

Изтрий съобщението

Добави в "Черен списък"

darekfrank darekfrank (0)

 

съм от Щатите наред .....

 

 

 

08.09.2013 22:12

Re: Re: Re: Re: Re: Продавам Шкода 120Л

Изтрий съобщението

lokodog lokodog (22)

 

съм от държавите добре ...

 

От това не става ясно от къде сте,напишете държавата .

 

 

 

08.09.2013 22:10

Re: Re: Re: Re: Продавам Шкода 120Л

Напиши отговор »

Изтрий съобщението

Добави в "Черен списък"

darekfrank darekfrank (0)

 

съм от държавите добре ...

 

 

 

08.09.2013 21:55

Re: Re: Re: Продавам Шкода 120Л

Изтрий съобщението

lokodog lokodog (22)

 

Имам колата,Вие от къде сте?

 

 

08.09.2013 21:50

Re: Re: Продавам Шкода 120Л

Напиши отговор »

Изтрий съобщението

Добави в "Черен списък"

darekfrank darekfrank (0)

 

Аз Маен Имате ли все още на колата за продаване?

 

Ето я и обявата ,с други снимки ,нови ,не тези които бяха в обявата тук.

 

http://prodavalnik.com/prodavam-shkoda-120l-i30559819

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че е някаква измама. На твое място няма да се хабя да му отговарям и да се занимавам с него. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих му казал да заповяда в София, да я плати кеш и да си ходи по живо, по здраво. smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължава да пише :

 

съм добре със състоянието на колата и съм willling да го получи веднага

 

е възможно, нека да имат банковите си данни за плащане, за да продължите

 

понеже много ще съм в състояние да преведе парите ви чрез банка

 

прехвърли и ще организира корабна агенция, която ще дойде за

 

взема след като плащането е завършен ... ми да прочета от теб

 

скоро

 

Благодаря

 

 

Утре ще го откажа ,като му напиша да прати лично човек който да плати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютна измама според мен. Даже мисля, че преди време имаше цяла тема по въпроса тук във форума. Най-вероятно става въпрос за схема за крадене на лични данни. Под някакъв претекст ще пробва да те излъже да си пратиш я копие на личната карта, я копие на талона или шофьорската книжка. Не се занимавай колега. Търси реален клиент, който да си дойде на място да я огледа и да я плати.

 

Дано колата попадне в някой, който може да я оцени и да я запази. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, това с искането на банковата сметка много ми намирисва на случаите с "африканските принцеси" желаещи да ти преведат милионите на екзекутирания си татко-диктатор :lol: Някои истории звучат даже достоверно, споменават се реални личности и събития... но обикновено пишат на английски, а не ползват Гугъл преводач. И аз на твое място бих го отсвирил, но ако искаш все пак да му дадеш шанс кажи му да пише на английски без превод, така май ще се разберете по-лесно. Ако не знаеш английски ние ще помагаме smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , на мен също ми намирисва работата ... и други го казаха по-горе - нека да прати човек да я вземе и точка smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поисках да ми е преведено на български,защото като си го превеждах,някак си нищо не разбирах .

 

Утре ще му пиша че му отказвам ,сега не ми се занимава ,имам друга работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво рискуваш ако му дадеш една банкова сметка.

Дай му.

Вероятно после ще поиска още данни или някакви пари да му преведеш ти първо и така.

Тогава разбира се спираш с комуникацията.

Но само от сметката нищо не рискуваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах обявата в Продавалник и ми пише някакъв ,че е от Щатите и иска да купи колата ,какво ще ме посъветвате?

 

 

Има тема във форума им, сигурна измама е, но засега ти се струва, че няма как да те прецакат.

Просто го отсвири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече го направих :

 

Нямам банкова сметка,намерете си брокер в България ,София,който да направи оглед,ако я хареса и плати,ще му бъде изготвен нотариален договор и да продължи с оформянето на документите по износ и организира транспортирането на колата.

 

Без това условие,сделка няма да има .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече го направих :

 

Нямам банкова сметка,намерете си брокер в България ,София,който да направи оглед,ако я хареса и плати,ще му бъде изготвен нотариален договор и да продължи с оформянето на документите по износ и организира транспортирането на колата.

 

Без това условие,сделка няма да има .

Точно това бих направил и аз, въпреки че съм почти сигурен, че работата е измама! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях пуснал една обява за холова гарнитура. Жена от Англия поиска да я купи , даже на малко по-висока цена. smile091

Поиска ми данни и аз си рекох - Избих рибата !!!

После се зачетох в коментарите на разни други обяви - навсякъде искаше да купува всичко, дори и коли... Направих леко търсене в Гугъл и се оказа следната работа: като се заиграете със сметки и това-онова и почти всичко е сигурно се оказва, че има само един проблем - трябва да си платиш пътните разходи до кораба и още нещо, а после ще ти ги приспаднат. Ставаше дума за нещо от сорта 700-800 долара - с които изгаряш !!! :D После няма никой...

Закачат се на почти всякакви обяви.

Дай им свободно и не отговаряй нищо, след време те оставят на мира.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това пише накратко- прилъгват те с висока сума, плащаш транспортните и край, ни вест- ни кост от тях. С малки суми, но редовно им е максимата, доста хора се хващат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ,които ми писаха ,вслушах се в съветите и отказах да се занимавам повече с този ,който ми писа.

 

Все още се надявам ,че някой любител или колекционер ще се обади да я купи,за колеги от форума цената ще е по-ниска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.