Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Комфорт модул


llllllubo

Recommended Posts

Такаа проблема най-после е решен :)Оказаха се два скъсани кабела в гофрето на шоф. врата.Не съм проверявъл с Ваг но мисля,че там е бил проблема,понеже имах постоянна отечка 0,20а и не ми работеше дясното огледало.Всичко се оправи след като свързах въпросните кабели.Благодаря на отзовалите се колеги... smile126 Ако реши модератор може да трие темата...

Защо да я трие?

Нека да остане - че ако някой колега закъса, да може да прочете къде да търси, и какво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен има окислени(раждясали) пластинки или пинове незнам какточно се казва в самия модул даже има една счупена и още 2-3 които едва се даржат че са раждиви...а утечката ми беше 0,30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизате в колата и заключвате от копчето което е на конзолата на шофьорската врата. Обикновенно вратата, която не работи не може да се заключи от вътрешната страна. Проблемите обикновенно са в лоши спойки на машинките на вратите. С ваг-ком също показва коя врата прави проблеми /като влезете в молул 46-централно заключване, това по спомени гледате за грешки/. Презапоявате и сте ОК. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен има окислени(раждясали) пластинки или пинове незнам какточно се казва в самия модул даже има една счупена и още 2-3 които едва се даржат че са раждиви...а утечката ми беше 0,30

 

колега ако проблема е само ръждясали пинове (това са съединителните крачета ) даже и някои писти да има съсипани мисля че може да се поправи..не е за пръв път подобни проблеми...оправят се ако не е напълно съсипана платката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера също си смених микроключетата на предните врати защото не ми светваше плафона и не работеше зумера на фаровете.Проби мроби всичко тръгна супер до момента в който си заключих и отключих колата с дистанционното на алармата - неква Сатурн 6, беше с колата. Ваг-ком-а ми дава грешка в централното на шофьорската и едната задна врата.Сега пак съм си на старото положение - плафона не светва и нямам зумер.Възможно ли е алармата да ми шашка нещо комфорт модула? Не ми работи и централното с ключа, работи само от дистанционното на алармата.А като смених микроключетата за момент работеше и с ключа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не  се  знае  алармата  как  управлява  Централното  и  какво  е  станало. Виж  за  изгорял  бушон.  май  беше  N:17  ( за Октавия 1 )

 

Плафона светва  ли  ти   ако  го  пуснеш  принудително  с  ръка  от  копчето ?

Редактирано от minimalizum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светва да, също си светва след отваряне на задните врати, като извадя ключа от контакта и при отключване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен както каза колегата по горе,като заключа колата от централното на конзолата,именно шофьорската врата не се заключва и там ми е проблема...предо време с колегата mishoo,прегледахме проблема...и сега като я закарах на "жичкаджия"човека ми каза че е модула който е закрепен за моторчето на стъклото ... само да попитам това ли е именно комфорт модула или??? че някой казват че бил под таблото  други друго.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка  врата  си  има  платка  монтирана  в  корпуса  с  Ел мотора  за  стъклото ( която врата  има )

 

комфорт модула   е  под  волана (  сваля се кората -- близо  до  пръта )

 

Така е за Октавия 1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.