Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как се сваля джойстика за огледалата?


iavkata

Recommended Posts

Някой има ли идея как се сваля джойстика за регулиране и подгрев на огледалата при Фабия 2? Че пробвах с плоска отвертка да подпъхна и да го сваля, надявайки се, че е на щипки, но без успех - нищо не става, а ме е страх да напъвам много, да не счупя нещо. Според един manual, който намерих, трябва да се свали цялата кора на вратата, ама някак си не ми се вярва чешката инженерна мисъл да го е сътворила толкова сложно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Елсата също го дават, че трябва да махнеш първо кората.До колкото виждам, самия модул е по-голям от самата ръчка.Ти да не искаш да сменяш светодиодите (ако има такива там изобщо)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някак си не ми се вярва чешката инженерна мисъл да го е сътворила толкова сложно.

ОФФТОПИК: Пробвай да смениш моторчето на клапата за свеж въздух и рециркулация и ще повярваш smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

](*,)

 

Добре, ясно. И още един въпрос - врътката за нивото на фаровете как се сваля? Или поне как се казва на английски, че да знам как да я търся в Гугъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм разбрал кое е на английски, според ЕЛСА-та си е направо като клизма - махаш бушоните и от там бъркаш.

 

Ако не съм в грешка е това: http://skoda.workshop-manuals.com/fabia ... hp?id=1462

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм разбрал кое е на английски, според ЕЛСА-та си е направо като клизма - махаш бушоните и от там бъркаш.

 

Ако не съм в грешка е това: http://skoda.workshop-manuals.com/fabia ... hp?id=1462

Да, точно това е. Мерси, Бобец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.