Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

skoda 120L 90г. си търси нов дом


Recommended Posts

Здравейте пиша тук поради това ,че шкодата трябва да се махне бързо. Взимаме си нова кола и тази трябва да си отиде колата има нужда от работа а аз просто не искам да се занимавам. Колата е 90-та година бежова, 5 скоростна кутия ,официално без лъжа и измама колата я взехме от един дядо който не я беше карал и аз продължих тази традиция и колата е на 89 000 километра. Сменях доста работи гумички на спирачна помпа термостат гарнитури на карбуратор и долната на ауспуха, нови крушки за фарове ,вентилатор на радиатора на охладителната система отделно имам чисто нов съединител оригинален чешки още в кутията но нямам намерение да си играя да го слагам пък и стария си е наред. Нови челюсти за задните спирачки и един кашон резервни бубини и глупости ,също наскоро сложих нови кабели и свещи. Причината по която я продавам е ,че вътрешните семеринги на задните колела протекоха и нямам никакво намерение да разглобявам задницата и да избивам лагери на полуос-ки за да ги сменям ,също тъка последните два пъти като я карах се пробва да прегрява (не успя ,спрях и налях вода и се оправи) ,но това беше последната капка нямам намерение да я гледам пред блока 2 месеца докато се чудя от какво е и как да я ремонтирам. Тук там боята се е напукала и има нужда някои да я погледне но нямам нито времето нито нервите да се занимавам. Ако някой проявява желание да се обади на 0878969545 казвам се Йордан колата е в гр. Добрич минат преглед преди 3 месеца ,винетка има ,гражданската е платена преди 1 седмица ,задните гумя ги смених миналата година. Искам за колата 600 лева ,а за частите може да се спазари нещо ,ако някой прояви интерес да звънне да пита ще отговоря на въпросите. тел. 0878 969 545 - Йордан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Ако може дай някакви снимки подробно на купето и малко от интериора , че ме замисли сериозно и ме заинтригува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.