Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гърмеж


petkov23

Recommended Posts

Моята фелиция 1.3мпи с обикновена газова, само веднъж я бях чул да гърми за близо 2 години и тогава беше заради спукана мембрана на изпарителя, сега за 1 седмица вече 3ти път ми се случва да запаля колата да подам малко газ за да потегля и тя да гръмне и изгасне, единственото пипано по колата е смяна на въздушен филтър и то преди месец, отварях капака да погледна понеже съм чувал колеги да се оплакват че им се трошат кутиите за за възд. филтър както и други неща от пластмасов характер, но при мен няма поражения дори маркуча между колекторите и кутията за възд.филтър не се беше извадил въпреки че няма скоби които да го държат просто е по-плътен и не се вади без чужда намеса, кихалка нямам. Като гръмне така веднага след това паля и няма проблеми. smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обикновенно "гърми" когато сместа е бедна. може да стане бедна след смяната на въздушния филтър - новия има по- малко съпротивление и защото смесителя е след въздушния филтър аспирацията сега е по- малка в сравнение със стария зацапан филтър . бих ти препоръчал да развиеш малко чуствителността - винта намиращ се на изпарителя . (не обхода за празния ход а винта който натиска пружината на кантара на последната степен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля с последния гърмеж направи филтъра на хартийки ](*,) като ми свърши газта ще сваля изпарителя да го отворя нещо да не е спекъл, че днес мислех да го свалям но не мога да спра газта от бутилката, завивам крановете до край паля колата да изгори газта по системата и така 10 минути си работи докато не я изгасих. Скоро сменях гумичките които са на врътките на кранчетата че изпускаше газ от там. Някакви идеи защо не мога да я спра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.