Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лек тунинг ня фаровете.


georgi_fabia_I

Recommended Posts

Какво ще кажете как се получиха?

post-10186-138453488889_thumb.jpg

post-10186-138453488895_thumb.jpg

post-10186-138453488899_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че с тези прожекторни ксенони свети много по-добре, но тези светещи рингове са отврат /лично мнение/ просто това не е БМВ и изглежда смешно. Аз също карам с такива прожектори, но кабела на ринговете го отрязах преди да ги монтирам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се опасявах да не стане селско. Хубаво е че винаги мога да ги спра.то си е въпрос на вкус

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се опасявах да не стане селско. Хубаво е че винаги мога да ги спра.то си е въпрос на вкус

 

Точно така! Ако на теб ти харесват, карай си така и да не ти дреме. Но понеже искаш мнение във форума, аз изтъкнах моето.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен много ми харесват :smt017 ! И аз отдавна си мисля за тази интервенция, но все още не мога да се реша s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да сложа прозрачно фолио

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лака не помага, моите се наложи да ги повторя. След последното полиране, смятам да ги фолирам и аз s_flag

 

П.С. Халогените няма ли да ги закачаш- сред рециклирането на моите, бях шокиран колко силно и добре светят при първото реално ползване в мъгла по тъмно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, опишете повече за процеса.

От къде вземахте лупите и как се монтират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.