Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с централното заключване


thelaw

Recommended Posts

Привет на всички,

 

Имам супер странен проблем.

Да започна с малко предистория - до преди около месец постоянно

ми се изписваше на таблото, че багажника ми е отворен.

Пробвах да сменя позицията на металната планка хваната за купето.

При преместване на долу показваше, че багажника е отворен постоянно

и тук идва интересното - при преместване нагоре започна едно постоянно

отключване и заключване.

Смених оранжавият механизъм - това което заключва багажника, не целият механизъм на багажника. Проблема се реши за около седмица след което стана по зле - дори след като го преместя в позиция в която багажника свети че е отворен подтоянното отключване и заключване продължава.

Проблема е че това активира алармата и е въпрос на време някой да ми вкара паве през предният прозорец или да напише нещо с пирон по колата.

Колата е Октавия 1 фейслифт.

 

Всякакви идеи са добре дошли ...

Христо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на диагностика може и да покаже кой датчик или блок бърка работата. да не се окаже накрая комфорт модула,който управлява цялата тая история :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.