Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

радио за фелиция


ivan68

Recommended Posts

Май няма такова( както и поръчка/конкурс от Шкода ) , на две чисто нови Фели съм виждал само капачките.

 

Oппа , май е това:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова понятие "оригинално" за Фелиция ... ако те притеснява широката дупка - аз си направих скоба от шперплат 2,5 см дебелина със засечка да влезе гривната на радиото на равно ... ако мислиш , че няма да се справиш търси по обявите за разчастване пластмасовата гривна (Фаворит , Фелиция все са едно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язък, че сте шкодаджии. smile175 Само един колега каза BLAUPUNKT.

 

Нямало оригинално радио, има и то не едно, а цели три, и те всички съвпадат точно на "широката" дупка защото тя е правена точно за тях.

Това, че в БГ не си ги е поръчал никой като си е купувал Фелиция, а на новия внос не са доживели да стигнат до БГ не значи, че няма.

 

Ето ги:

http://picbg.net/pic.php?u=48572E9NgY&i=514353

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би бъркам, ама "широката дупка" си е стандартна?! Просто оригиналното "чекмедже" си иска една шейна за постоянен монтаж вътре и нормален размер радио/касетофон/CD и т.н. си заспива. Сегашната ми свиручка (ЕЛИТ) си пасна без грешка - нито хлопа, нито съм я подпирал, само й монтирах шейната.

Утре, ако се сетя ще снимам нещото с което взех фелата - виждал съм същата музика в още 2-3 Фелиции - може би е някакъв алтернативен модел smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.